×

Wyszukaj artykuł

Opowieść o miłości do... psa?

„Miłość na cztery łapy” - Julia Wieniawa i Antoni Królikowski razem na ekranie

Redakcja Pinbook | 01-07-2020 | skomentuj

„Miłość na cztery łapy” - Julia Wieniawa i Antoni Królikowski razem na ekranie

"Zawsze warto"/Materiały prasowe

OceńJak donosi „Super Express”, rozpoczęto właśnie zdjęcia do filmu „Miłość na cztery łapy”. Nowa produkcja będzie komedią romantyczną. Na ekranie zobaczymy między innymi takich aktorów, jak Michał Koterski, Nikodem Rozbicki oraz Piotr Stramowski. Okazuje się, że w obsadzie pojawią się również Julia Wieniawa i Antoni Królikowski. Ta wiadomość z pewnością zelektryzuje fanów tej dwójki aktorów, którzy dobrze wiedzą, że będzie to pierwszy wspólny film Wieniawy i Królikowskiego od ich rozstania. Co więcej, mają się oni wcielić w parę zakochanych – Jowitę oraz Borysa, których nieoczekiwanie połączy miłość do psa.

  Zobacz także  


Osoba z otoczenia Antoniego Królikowskiego zdradziła w rozmowie z „Super Expressem” nieco więcej szczegółów fabuły nowej produkcji:

Antek odgrywający postać Borysa będzie walczył o serce Julki, czyli filmowej Jowity. Jego największym konkurentem nie będzie jednak inny facet, a pies. Żeby tych dwoje mogło być razem, chłopak, który nie znosi zwierząt, musi być zaakceptowany przez czworonoga. Borys mimo niechęci do pupila swej wybranki zrobi wszystko, aby udowodnić swą miłość ukochanej.

Wspólny powrót na ekranie

Julia Wieniawa i Antoni Królikowski w swoim czasie byli jedną z najgorętszych par polskiego show biznesu. Po raz pierwszy zaczęli się razem pokazywać w 2017 roku. Po roku jednak doszło do głośnego rozstania, które odbiło się szerokim echem w portalach plotkarskich. Niezależnie od tego, ich kariery w ciągu ostatnich kilku lat nabrały dużego rozpędu. Młoda aktorka w ostatnim czasie wystąpiła między innymi w takich produkcjach, jak serial „Zawsze warto” czy horror „W lesie dziś nie zaśnie nikt”. Z kolei Królikowski niedawno wcielił się w jedną z głównych ról w filmie „Bad Boy” Patryka Vegi. Zarówno ten ostatni film, jak i „W lesie dziś nie zaśnie nikt” cieszą się sporą popularnością wśród widzów. Można więc się spodziewać, że również „Miłość na cztery łapy” okaże się prawdziwym hitem.

Jeśli zainteresował was film „Miłość na cztery łapy”, koniecznie obejrzyjcie komedię obyczajową „We dwoje zawsze raźniej” z Catherine Deneuve. Zachęcamy też do zapoznania się z filmami „50 wiosen Aurory” oraz „Zwyczajna dziewczyna”.


Wszystko na temat:

Julia Wieniawa Antoni Królikowski Filmy Aktorzy Zapowiedź Piotr Stramowski Michał Koterski Wszystkie tagiKomentarze: