×

Wyszukaj artykuł


Kto poprowadzi program?

Wiemy kto wystąpi w "Ameryka Express 2". Publiczność czeka szczególnie na jedno spotkanie...

Redakcja Pinbook | 12-12-2019 | skomentuj

Wiemy kto wystąpi w "Ameryka Express 2". Publiczność czeka szczególnie na jedno spotkanie...

AKPA

Oceń


Już w 2020 roku na TVN-ie powróci „Ameryka Express”. Jak wiadomo – nie wystąpi tam w roli prowadzącej Agnieszka Woźniak-Starak, która do całego formatu odniosła się już jakiś czas temu. Zastąpi ją Daria Ładocha, która wygrała jakiś czas temu inny program TVN „Agent-Gwiazdy”, a teraz pojawia się w kuchni „Dzień dobry TVN”. Jak sobie poradzi? Wszystko będzie można zweryfikować wiosną, kiedy format wróci na nasze ekrany.

  Zobacz także  


Poznaliśmy nie tylko nową prowadzącą, ale również gwiazdy, które wezmą udział w starciu w wyścigu „Ameryka Express 2”. Niektórzy są ciekawi jak w roli przeciwników poradzą sobie dawni partnerzy… O kim mowa?

„Ameryka Express 2” - poznajcie pary

Program nie będzie już taki, jak kiedyś. Prawdopodobnie w większości dotyczyć to będzie nowej prowadzącej – Darii Ładochy, która zastąpiła Agnieszkę Woźniak – Starak. Poprzednia prowadząca już jakiś czas temu informowała, że rezygnuje z tej roli, ponieważ trochę nie zgadza się z założeniami programu. Do takiej decyzji ostatecznie przyczyniło się oskarżenie o molestowanie kobiet przez Filipa Chajzera, jakiego miał się dopuścić w 10. odcinku programu. Wtedy Woźniak-Starak tak napisała na swoim Instagramie:

Wstyd mi za 10. odcinek programu Ameryka Express. Mimo że jest to fantastyczny format, w którym oglądamy nie tylko zmagania uczestników, ale również najpiękniejsze zakątki świata i w luźnej, rozrywkowej formie staramy się przybliżyć inne kultury, to zadania, przed którymi stawiani są nasi bohaterowie, często budzą również moje wątpliwości. (...) I dlatego dziś z przykrością stawiam sobie pytanie, czy powinnam ten program nadal prowadzić? Przyjmuję wszystkie zarzuty, zgadzam się z nimi i ze swojej strony mogę powiedzieć jedynie: PRZEPRASZAM

  Zobacz także  


Jakie gwiazdy zobaczymy więc w wyścigu? Oto i one:

• Zawodnik MMA Marcin „Różal” Różalski i Bartosz Fabiński
• Aktor Paweł Deląg i Dariusz Lipka
• Aktorka Grażyna Wolszczak i jej syn Filip Sikora
• Modelka Karolina Pisarek i jej przyjaciółka Marta Gajewska-Komorowska
• Aktorzy Małgorzata Heretyk i Ernest Musiał
• Piosenkarka Patrycja Markowska i uczestniczka „TvoP” Żaneta Lubera
• Gwiazdy „Żon Hollywood” Iwona Burnat i jej mąż Reggie Benjamin
• Prowadzący program w TVN Turbo bracia Grzegorz i Rafał Collinsowie

Wszyscy zastanawiają się jak zachowają się byli partnerzy, czyli Patrycja Markowska i Paweł Deląg, co tylko podsyca zainteresowanie wokół show. Jak udało się nieoficjalnie dowiedzieć – ma to być prawdopodobnie ostatni, 13. odcinkowy sezon, programu „Ameryka Express”.

Wszystko na temat:

Patrycja Markowska Paweł Deląg Grażyna Wolszczak Małgorzata Heretyk Marcin "Różal" Różalski Grzegorz Collins Rafał Collins Ernest Musiał Karolina Pisarek Iwona Burnat Reggie Benjamin Agnieszka Woźniak-Starak Daria Ładocha Programy telewizyjne Ameryka Express TVN Gwiazdy Celebryci Show-biznes Wszystkie tagiKomentarze: