Premiera!

Wielki powrót "Belfra" - kiedy nowe odcinki?

Materiały promocyjne serialu

Jeśli po 3. latach straciliście nadzieję, że jeszcze zobaczycie w telewizji "Belfra", to mamy dla was informację dnia! Serial z Maciejem Stuhrem powróci do Canal+. Co będziemy mogli zobaczyć w kolejnym sezonie serialu? Kiedy w ogóle premiera? W końcu już trochę się naczekaliśmy! 

"Belfer" powraca 

Był to absolutnie kultowy serial Canal+, który rozpoczął modę na odcinkowe produkcje kryminalne. Zaraz po "Belfrze" zaczęło się ich robić więcej i więcej. Historia Żulczyka i Powalisz, a wyreżyserowana przez Plakowskiego, przyjęta została naprawdę bardzo dobrze - zarówno przez widzów i krytyków. Nic więc dziwnego, że kiedy nic się długo nie działo w kwestii nowego sezonu, to wszyscy stracili nadzieję. Też w sumie nie dziwne, że nie starano się kręcić kolejnego sezonu na siłę - w końcu, w porównaniu z pierwszym sezonem, drugi już nie był tak zachwycający. 

Twórcy najwyraźniej nie zrezygnowali z formatu, ale postanowili dopracować w każdym calu nowy sezon. Canal+ dało właśnie zielone światło na to, aby powstał 3. sezon serialu. Ekipa ma wrócić na plan w 2021 roku. Nie wiadomo ani o tym, o czym będzie nowa historia, ani czy reżyserem dalej będzie Palkowski. 

Wiadomo natomiast, że ponownie historią zajmie się Żulczyk, a w głównej roli zobaczymy Stuhra. Czy dalej będzie partnerowała mu Łabacz? Tego również nie wiemy. Kiedy o nowym sezonie będzie wiadomo coś więcej - na pewno o tym poinformujemy. 

A póki co sprawdźcie zwiastun 2. sezonu "Belfer": 
Wszystko na temat


Komentarze


Dodaj komentarz

2020 Pinbook - Wszelkie prawa zastrzeżone

Portal należy do wydawcy SPOKEO