Kolejne osoby obsadzone

Wiedźmin 2 - wiadomo kto zagra Królową Lyrii i Rivii

Materiały promocyjne serialu

Trwają kolejne przyjęcia do obsady serialu "Wiedźmin". Właśnie dołączyła tam szkocka aktorka - Rebecca Hanssen. Ma ona zagrać Meve - królową Lyrii i Rivii. Wszyscy zastanawiają się, czy wybór jest dobry i czy dobrze odwzoruje ona swoją postać. Co jeszcze wiadomo o 2. sezonie "Wiedźmina? Sprawdźcie koniecznie poniżej. 

Rebecca Hanssen jako królowa Meve 

Zagraniczne media poinformowały, że w 2. sezonie "Wiedźmina" pojawi się waleczna królowa Meve, w którą wcieli się aktorka Rebecca Hanssen. Przypominamy, że królowa Lyrii i Rivii odpowiedzialna była za nadanie Wiedźminowi rycerskiego tytułu Geralta z Rivii. 

Redanian Intelligence to portal, który poinformował o wyborze aktorki do roli królowej. To właśnie oni najczęściej informują o tym, co dzieje się z serialem. 26-letnia Rebecca Hanssen wystąpiła w "Enoli Holmes" w roli dublerki Millie Bobby Brown, więc chociaż z ekranu nikt jej specjalnie nie kojarzy - miała okazję pracować już z Henrym Cavillem. 

Teraz zdecydowanie czeka ją trudniejsza i ważniejsza rola. Meve to bowiem jedna z najbardziej lubianych postaci, którą stworzył Sapkowski. 

Według Redanian Intelligence - Meve pojawi się w kilku odcinkach. 

Komentarze


Dodaj komentarz

2020 Pinbook - Wszelkie prawa zastrzeżone

Portal należy do wydawcy SPOKEO