×

Wyszukaj artykuł

Tylko co z Polską?

Wiadomo już co z "Wonder Woman 1984"! Film jeszcze w tym roku!

Patrycja | dnia: 19-11-2020 | skomentuj

Wiadomo już co z "Wonder Woman 1984"! Film jeszcze w tym roku!

Materiały promocyjne filmu

Oceń


PEŁNY DOSTĘP tylko dla ZAREJESTROWANYCH


Po długim czasie niepewności i jeszcze dłuższym oczekiwaniu - wiemy w końcu, co wydarzy się z "Wonder Woman 1984"! Fani, którzy cierpliwie czekali na tę informację, mogą być zadowoleni. Studio Warner Bros. oficjalnie potwierdza - film pojawi się w tym roku 25 grudnia. Produkcja trafi w Boże Narodzenie do otwartych kin w USA, a także na platformę HBO Max. Co jednak z Polską? 

"Wonder Woman 1984" jednak w tym roku! 

Wszystko ustalone! 25 grudnia dostaniemy w końcu "Wonder Woman 1984". Tak, jak napisaliśmy wcześniej - pojawi się w otwartych kinach w USA i na HBO Max. W Polsce dostępu do tej platformy nie mamy, a kina, póki co, zamknięte. Jednak i u nas plan jest taki, aby do naszych kin film trafił 25 grudnia. 

  Zobacz także  


W przeciwieństwie do Disneya i produkcji "Mulan", za którą dodatkowo trzeba było płacić - HBO Max ma inny pomysł. Chce by produkcja przez miesiąc była darmowa dla subskrybentów platformy. To ma być sposób na przyciągnięcie do siebie potencjalnych widzów. 

Całą sprawę w mediach społecznościowych podsumowała m.in. reżyserka filmu: 

CZAS NADSZEDŁ. W pewnym momencie musisz zdecydować, by podzielić się każdą miłością i radością, którą masz do zaoferowania - to ważniejsze niż wszystko inne. Kochamy nasz film, kochamy naszych fanów, dlatego mamy nadzieję, że ta produkcja da wszystkim wam odrobinę radości i wytchnienia w świątecznym okresie. 
Oglądajcie W KINACH, gdziekolwiek jest to bezpieczne (sprawdźcie, jak wspaniałą pracę wykonały te kina, by tak się stało!). Film będzie także dostępny w waszym bezpiecznym domu dzięki HBO Max. Życzę wam wesołych Świąt! Mamy nadzieję, że produkcja da wam taką frajdę, jaką nam dała praca przy niej. 

W nowym, oficjalnym zwiastunie potwierdzono datę premiery: 


Wszystko na temat:

Filmy online Filmy Wszystkie tagiKomentarze:


Dodaj komentarz