×

Wyszukaj artykuł

„Powinna zostać zamordowana”

Harvey Weinstein życzył śmierci Jennifer Aniston?

Redakcja Pinbook | 11-03-2020 | skomentuj

Harvey Weinstein życzył śmierci Jennifer Aniston?

wikipedia.org

OceńHarvey Weinstein 24 lutego został skazany za zgwałcenie aktorki Jessiki Mann w 2013 roku oraz za wymuszenie aktu seksualnego na asystentce Mimi Haleyi w jego apartamencie w 2006 roku. Za gwałt grozi mu do dwudziestu pięciu lat więzienia, a za napaść seksualną do czterech. Wymiar kary zostanie ogłoszony w środę, 11 marca. W związku z tym, że sprawa jeszcze się nie zakończyła, wciąż wyciekają kolejne dowody przedstawione w sprawie, na które w dużej części składają się wysyłane przez producenta e-maile.

  Zobacz także  


W utajnionych do tej pory wiadomościach znalazło się między innymi nazwisko Jennifer Aniston, którą Weinstein miał nieodpowiednio dotykać w 2005 roku. Jak podaje jedno ze źródeł:

Przez lata często wpatrywał się w jej dekolt i robił przy tym obelżywe uwagi i miny, sprawiając, że Jennifer czuła się niekomfortowo. Harvey był zauroczony Jennifer. Bardzo się w niej podkochiwał i ciągle mówił o tym, jaka jest gorąca. Jennifer zwierzyła się przyjacielowi, że podczas produkcji filmu „Derailed” z 2005 roku Weinstein napastował ją, przyciskając się do jej pleców i chwytając się za pośladki.

Wstrzymanie artykułu

Po tym, jak utajnione wiadomości Weinsteina ujrzały światło dzienne okazało się, że w październiku 2017 roku wstrzymał on publikację artykułu opisującego sprawę rzekomego molestowania Jennifer Aniston, który miał się ukazać w magazynie „National Esquirer”. Jego reakcja na tę publikację była dość szokująca – zapytany przez reportera tabloidu o ten krok producent filmowy odpowiedział jedynie: „Jen Aniston powinna zostać zamordowana”. Zrozumienia tej sprawy nie ułatwia jednak fakt, że aktorka zaprzeczyła doniesieniom o tym, że była ofiarą Weinsteina. Stanowisko Aniston potwierdził jej menedżer:

Jennifer nigdy nie była nękana ani atakowana przez Harveya Weinsteina. Nigdy nie zbliżył się na tyle, by jej dotknąć, a ona nigdy nie była z nim sama.

Niezależnie od tej niejasnej sprawy, Harvey Weinstein usłyszy dzisiaj wyrok za pozostałe przestępstwa seksualne. Zależnie od decyzji sądu, w więzieniu spędzi od 5 do 29 lat.

Zobacz także: Harveyowi Weinsteinowi grozi do 29 lat pozbawienia wolności. Na razie reżyser trafił do szpitala...
 


Wszystko na temat:

Jennifer Aniston Przemoc na tle seksualnym Hollywood Gwałt Wyrok Gwiazdy Celebryci USA Wszystkie tagiKomentarze: