Kiedy zobaczymy produkcję?

Wednesday - Burton nakręci serial o Wednesday Addams

Wednesday Addams to chyba jedna z najpopularniejszych postaci, jaka pojawiała się w "Rodzince Addamsów". Tim Burton to z kolei jeden z najlepszych reżyserów, jeśli chodzi o mroczniejsze i nieco niepokojące scenerie filmów. Dlatego nie dziwi, że to on będzie odpowiedzialny za stworzenie tego serialu. Netflix dał właśnie zielone światło na realizację tego serialu. 

Wednesday - serial na Netflix 

Tytułową bohaterką serialu będzie członkini, dziś już kultowej, rodziny Addamsów. Serial ma łączyć w sobie elementy historii inicjacyjnej oraz kina grozy. Wednesday Addams, która rozmiłowana jest w makabrze, córka Morticii i Gomeza, stiuduje właśnie w Nevermore Academy. 

Materiały promocyjne serialu

Próbuje zapanować nad swoimi zdolnościami parapsychologicznymi, udaremnić serię morderstw i rozwiązać nadprzyrodzoną zagadkę sprzed ćwierć wieku, w którą uwikłani są jej rodzice. Jednocześnie nastolatka będzie mierzyła się z tym, z czym każda nastolatka w jej wieku - z kłopotami sercowymi i burzą szalejących hormonów. 

Scenarzystami i showrunnerami projektu są Alfred Gough i Miles Millar, którzy pracowali m.in. przy "Tajemnicach Smallville". Pierwszy sezon ma liczyć 8 odcinków. 

Póki co nie zdradzono, kgo wcieli się w rolę Wednesday Addams. Do tej pory wcielały się w nią m.in. Lisa Loring, Chloe Grace Moretz czy Christina Ricci. 

Czekacie? Bo my bardzo! To moze być genialne widowisko. 


Wszystko na temat


Komentarze


Dodaj komentarz

2020 Pinbook - Wszelkie prawa zastrzeżone

Portal należy do wydawcy SPOKEO