× Biznes i Praca Dom i Ogród Finanse i Ubezpieczenia Gry Gwiazdy Kobieta i Dziecko Kuchnia Kultura i Rozrywka Moda i Odzież Motoryzacja i Transport Nauka i Edukacja Programy i aplikacje Reklama i Marketing Rekordy Sport i Rekreacja Szokujące historie Technologia i Internet Telewizja Turystyka i Rekreacja Uroda i Zdrowie Wiadomości Związki i Seks Życzenia
Ezoteryka Kino Lotto Radio
×

Wyszukaj artykuł


Warszawa – śmierć po samopodpaleniu

Redakcja Pinbook | 06-05-2019 | skomentuj

Warszawa – śmierć po samopodpaleniu

salon24.pl

Oceń


Około godziny 14.00, 30 kwietnia, przy wejściu do Łazienek Królewskich, nieznany mężczyzna oblał się łatwopalną cieczą i podpalił. Wydarzenie miało miejsce w okolicy Kancelarii Premiera. Miejsce zabezpieczyli wówczas policjanci. Mężczyzna miał przy sobie także kilka kartek, które prawdopodobnie były listem wyjaśniającym jego motywy. W momencie dotarcia ekipy ratunkowej mężczyzna był przytomny i rozmawiał z ratownikami.

  Zobacz także  


Dziś, 6 maja, dotarła do nas informacja, że 75-latek zmarł w szpitalu. Prokuratura, która już wcześniej interesowała się sprawą, zarządziła sekcję zwłok. Nadal nieznane są przyczyny tego tragicznego w skutkach wydarzenia. Odpowiedzi na pojawiające się pytania ma przynieść śledztwo, którego pierwsze rezultaty powinny pojawić się wkrótce.

Wszystko na temat:

Wszystkie tagiDodaj komentarz