Co zobaczymy w tej produkcji?

WandaVision - w końcu doczekaliśmy się zwiastuna!

Materiały promocyjne serialu

W końcu doczekaliśmy się i mamy nieco więcej informacji o produkcji Disney+ o tytule "WandaVision", co jest zaległą premierą z uniwersum Marvela. Zwiastun zaprezentowano na gali Emmy 2020. Jak się okazuje - produkcja trafi na platformę Disney+ jeszcze w tym roku! Co zobaczymy w serialu i czy fani Marvela będą mieli prawdziwą gratkę? 

WandaVision - jest zwiastun 

Pół roku - dokładnie tyle odwleczona została premiera serialu "WandaVision" na platformie Disney+. Produkcja zabierze nas do uniwersum Marvela, gdzie spotkamy tytułowych bohaterów: Wandę Maximoff/Scarlett Witch oraz Vision, w które wcielają się Elizabeth Olsen i Paula Bettany. Już po zwiastunie widać, że nakład finansowy jaki poszedł na serial, zdecydowanie się opłaci i fani Marvela będą zachwyceni produkcją pod kątem wizualnym. 

Podobnie jak z "The Mandalorian" Disney nie oszczędzał na budżecie, dzięki czemu nie ma mowy o półprodukcie. W samym zwiastunie tak naprawdę niewiele widać i nadal wiele pozostaje w naszej wyobraźni i możemy jedynie domyślać się, czy ta produkcja będzie dla nas, czy też nie. Wiele wskazuje na to, że będzie to po prostu zlepek sitcomów, wraz ze starym, dobrym uniwersum. Ewidentnie Disney nie zamierza pokazywać wszystkiego na raz. 

Być może będzie to luźna adaptacja "House of M", czyli komiksu z 2005 roku, który opowiada o świecie, gdzie mutanci i ludzie żyją w harmonii. 

W serialu, oprócz Olsen i Bettany, zobaczymy także Kat Dennings oraz Randalla Parka. Za scenariusz odpowiada Jac Schaeffer, a reżyserem jest Matt Shakman. Wydarzenia z serialu mają miejsce po tych, które działy się w "Avengers. Endgame". 

Zobaczcie zwiastun i wyczekujcie grudnia, bo właśnie wtedy ma mieć premierę serial na platformie Disney+: 

Komentarze


Dodaj komentarz

2020 Pinbook - Wszelkie prawa zastrzeżone

Portal należy do wydawcy SPOKEO