×

Wyszukaj artykuł

"Keeping Up with the Kardashians"

Kardashianki w nowym odcinku swojego programu stoczyły walkę na jedzenie. Internauci wściekli [WIDEO]

Redakcja Pinbook | 16-11-2019 | skomentuj

Kardashianki w nowym odcinku swojego programu stoczyły walkę na jedzenie. Internauci wściekli [WIDEO]

metro.co.uk

OceńKardashianowie, a w zasadzie Kardashianki bo Rob jakby zniknął, swoją wielką popularność zdobyli dzięki… wideo z Kim i Raya J. A dokładniej dzięki ich sekstaśmie. Kris Jenner postanowiła więc, że wypromuje wszystkich i bardzo szybko stworzyła program, który do dzisiaj cieszy się wielką popularnością – Keeping Up With The Kardashians. Od dwunastu lat można podglądać życie prywatne Kim, Khloe, Kourtney Kardashian i Kris, Kendall i Kylie Jenner. Okazjonalnie pokazują się tam również inne gwiazdy i inni członkowie rodziny.

  Zobacz także  


Chociaż gwiazdy już nie błyszczą jak kiedyś – nie imprezują i raczej są przykładne to co jakiś czas, w każdym sezonie, znajdzie się coś, co widzów elektryzuje. I tak też będzie w najbliższym odcinku reality show z ich udziałem.

Wojna na jedzenie u Kardashianów

W najnowszym odcinku dojdzie do czegoś, czego nikt się nie spodziewa. Swoje konflikty Kris z córkami załatwi w sposób, który widziany był chyba tylko w amerykańskich filmach. Kris, Kim, Khloe i Kourtney wezmą udział w rodzinnej walce na jedzenie.

Do kłótni doszło podczas lunchu, który Khloe zorganizowała dla rodziny. Wszystkie gwiazdy bawiły się świetnie podczas bitwy na jedzenie, ale gospodyni nie wyglądała na przesadnie zadowoloną.
Na Instagramie Khloe zaprosiła do oglądania nowego odcinku i wrzuciła filmik z ich wojny. Zapowiedziała również, że jej matka – Kris - „zadarła z niewłaściwą s*ką”.

 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie.

You messed with the wrong b*tch, @krisjenner 😜😂 We’re back this Sunday! Watch a new episode of Keeping Up, Sunday 9/8c on E!

Post udostępniony przez Khloé (@khloekardashian)

  Zobacz także  


Czy przeszkadza mi walka na jedzenie? A komu by nie przeszkadzała? To nie jest świat normalnych ludzi. To dziwaczne, niepokojące i niedopuszczalne

- stwierdziła na nagraniu Khloe, która jako jedyna zazwyczaj stara się zachować zdrowy rozsądek.

Internauci szybko przystąpili do ataku zarzucając im, że marnują jedzenie, podczas kiedy inni głodują. Kompletnie zrugali je w komentarzach pod filmem udostępnionym przez Khloe.

Wszystko na temat:

Kardashian Kim Kardashian Khloe Kardashian Kourtney Kardashian Kris Jenner Celebryci Show-biznes Gwiazdy Wszystkie tagiKomentarze: