Główny aktor odpowiada!

W głębi lasu - będzie kontynuacja serialu?

"W głębi lasu" to jeden z polskich seriali, który trafił na platformę Netflix. Bardzo szybko zyskał w kraju popularność, a i za granicą nie radził sobie najgorzej. Nic więc dziwnego, że wszyscy zaczęli zastanawiać się, czy jest jakiś cień szansy na to, aby kontynuować tę opowieść w 2. sezonie. Na to pytanie, które jest często mu zadawane, odpowiedział sam główny aktor - Grzegorz Damięcki. 

Czy będzie 2. sezon "W głębi lasu"? 

Miniserial powstał na podstawie powieści Harlana Cobena o tym samym tytule. Miał być to serial limitowany, który skończy się na 1. sezonie i tyle. Ale wiemy, że czasami i seriale limitowane dostawały kolejne sezony, ponieważ widzowie oszaleli na punkcie danej produkcji. 

Materiały promocyjne serialu

Czy jest więc jakakolwiek szansa na to, że tak samo stanie się z "W głębi lasu" i idąc wzorem "Trzynastu powodów" czy "Wielkich kłamstwek", powstanie kolejny sezon tego serialu? W wywiadzie z naekranie.pl został o to zapytany sam Grzegorz Damięcki, który jest odtwórcą głównej roli w serialu Netflixa. Nie mógł zdradzić za wiele, ale jednocześnie nie uciął też wszystkich spekulacji. Oto, co powiedział Damięcki odnośnie 2. sezonu serialu: 

Pojawiają się przymiarki do kontynuacji W głębi lasu, ale nie chcę i nie mogę mówić, w jakiej formie i czy w ogóle to nastąpi. "Chcesz rozśmieszyć Pana Boga? Opowiedz mu o swoich planach" – bardzo lubię to powiedzenie. Wielokrotnie się sprawdziło.  Cały dalszy ciąg tamtej historii ma szansę na ciekawe rozwinięcie znowu społecznie bardzo ważne, więc...

Teoretycznie serial został zamknięty, ale wiele furtek pozostało otwartych. Kto wie co będzie dalej? 


Wszystko na temat


Komentarze


Dodaj komentarz

2020 Pinbook - Wszelkie prawa zastrzeżone

Portal należy do wydawcy SPOKEO