×

Wyszukaj artykuł

Ma talent?

Vivienne Wiśniewska nagrała swoją piosenkę! Zobacz teledysk

Redakcja Pinbook | 26-01-2020 | skomentuj

Vivienne Wiśniewska nagrała swoją piosenkę! Zobacz teledysk

AKPA

OceńMichał Wiśniewski w mediach pojawia się raczej w kontekście skandali i związków – już długo nikt nie mówił o jego sukcesach w sferze zawodowej, chociaż zespół Ich Troje nadal koncertuje. Ponoć fani chętnie przychodzą na ich koncerty. Ostatni raz mogliśmy oglądać Wiśniewskiego w telewizji podczas Sylwestrowej Mocy Przebojów w telewizji Polsat. Najwidoczniej nadal ma to coś, co ludzie w nim kochają.

  Zobacz także  


Okazuje się, że cała rodzina jest dość muzykalna – Vivienne, córka Wiśniewskiego ze związku ze Świątczak, najwidoczniej odziedziczyła po nich talent.

Vivienne Wiśniewska muzykuje

We współpracy z ojcem, w kwietniu zeszłego roku, pojawiła się kompozycja „Deszczyk”. Teraz Vivienne postawiła na „karierę” solową – utwór „Nie straszne strachy” został napisany przez Igora Jaszczuka i swoją premierę miał w środę, 22.01. Ludzie doceniają to, że piosenka jest adekwatna do wieku dziewczynki, a także że 11-latka nie upodabnia się do koleżanek po fachu – Viki Gabor i Roksany Węgiel, które mają zupełnie inny styl bycia, dla wielu „nieadekwatny do wieku”.

Z resztą możecie zobaczyć teledysk poniżej i głębiej wsłuchać się w piosenkę Vivienne:


Wszystko na temat:

Michał Wiśniewski Celebryci Gwiazdy Dziecko Show-biznes Wszystkie tagiKomentarze: