Kiedy premiera nowego sezonu?

Ty - nagrania do 3. sezonu zakończone!

Sera Gamble, showrunnerka serialu, całkiem niedawno na swoim Twitterze ogłosiła, że zakończono już nagrania do 3. sezonu serialu "Ty". Podzieliła się również tytułową stroną skryptu do finałowego odcinka nowego sezonu. Kiedy możemy spodziewać się więc nowych odcinków serialu na platformie Netflix? Zapewne montaż trochę potrwa, ale jest nadzieja na 2021 rok! 

Ty - koniec zdjęć do nowych odcinków 

Na oficjalnym profilu serialu na Twitterze pojawiło się zdjęcie, na którym widać Penna Badgleya, który wciela się w główną rolę - Joego Goldberga. Podpis jest znaczący. 

Materiały promocyjne serialu

Pojawił się tam podpis: 

Nie martwcie się, nie spuszczamy Joego z oka. Szczęśliwego zakończenia prac! 

W serii tweetów showrunnerka opowiedziała o tym, jak się kręciło serial w czasie pandemii. Jak się okazuje - nie było to wcale takie proste. Podziękowała swoim fanom za wsparcie i wyraziła nadzieję, że wszyscy będą zaskoczeni i zadowoleni z powodu nowego sezonu. Jak podkreśliła autorka: 

Te odcinki są kompletnie szalone, a występy są niesamowicie dobre 

Co będziemy oglądać w 3. sezonie? Jak wiemy, 2. sezon pokazał Joego i Love spodziewających się dziecka i wprowadzających się do nowego domu. Wtem Joe, przez płot, widzi swoją sąsiadkę, która wzbudziła jego zainteresowanie. Czyżby to była jego nowa ofiara? 

Serial zobaczymy najprawdopodobniej w ostatnim kwartale 2021 roku - wraz z nowym "Wiedźminem". 


Wszystko na temat


Komentarze


Dodaj komentarz

2020 Pinbook - Wszelkie prawa zastrzeżone

Portal należy do wydawcy SPOKEO