To będzie najlepszy sezon?

Ty - co zobaczymy w 3. sezonie serialu?

Materiały promocyjne serialu

Ci, którzy uwielbiają oglądać serial "Ty", mamy dobrą wiadomość. Netflix wrzucił właśnie zdjęcie z planu 3. sezonu serialu, a Victoria Pedretti powiedziała, że prawdopodobnie będzie to najlepszy sezon jak do tej pory i zapewniła, że warto na niego czekać. Co wiemy o nowym sezonie tej produkcji? Sprawdźcie koniecznie. 

3. sezon "Ty"

Zdjęcia do nowego sezonu serialu właśnie ruszyły. Jest również pierwsze zdjęcie z planu! Netflix pokazał zdjęcie Penna Badgley'a w maseczce, z napisem "Hello You". Jednocześnie Netflix zaleca dystans społeczny, a podświadomie ostrzegają przed Joe Goldbergiem, do którego raczej nie powinniśmy się zbliżać... 

"Ty" miało zamówienie na 3. sezon już od stycznia 2020 roku, ale pandemia koronawirusa uniemożliwiała rozpoczęcie prac nad serialem. Teraz aktorzy mogli wkroczyć na plan. Z tego, co wiemy, na ekrany powróci zarówno Joe, jak i jego druga ukochana Love Quinn, która okazała się warta mężczyzny. Para rozpoczyna swoje nowe życie na przedmieściu Kalifornii. 

Do obsady dołączy kilka nowych osób m.in. Scott Speedman czy Shalita Grant. Speedman będzie milionerem i CEO firmy, ojcem i mężem. Grant będzie wredną mamuśką z przedmieścia. Pojawi się również nowy znajomy Joego, którego zagra Travis Van Winkle. 

Victoria Pedretti zapewniła, że warto czekać na 3. sezon, bo będzie prawdopodobnie najlepszym, jaki do tej pory powstał: 

Osobiście uważam, że to już jest mocniejsze niż poprzedni sezon. To jest wszystko, na co liczyłam, wyobrażając sobie świat, w którym Joe i Love mogliby zostać ze sobą skonfrontowani i który stwarza dużo miejsca na mnóstwo tragedii i wesołości. Naprawdę się ekscytuje 

Jeśli już nic nie pokrzyżuje planów twórców - "Ty" powinien zostać nakręcony do końca kwietnia 2021 roku, a to oznacza, że w drugiej połowie 2021 roku mógłby pojawić się na platformie Netflix. 

Komentarze


Dodaj komentarz

2020 Pinbook - Wszelkie prawa zastrzeżone

Portal należy do wydawcy SPOKEO