O czym będzie?

Twórca "Historii małżeńskiej" kręci kolejny film dla Netflixa

Materiały promocyjne filmu

Noah Baumbach ponownie, jak w przypadku "Historii małżeńskiej", będzie współpracował z Netflixem. Ma dla platformy wyreżyserować film, którego będzie również scenarzystą, a także współproducentem. Póki co niewiele wiadomo o produkcji i nikt nie zabiera w tej sprawie głosu, ale prawdopodobnie zdjęcia do filmu mogą ruszyć już w lutym. 

 

Baumbach znowu na Netflix 

Szczegóły projektu trzymane są w tajemnicy, ale pewne przecieki donoszą, że reżyser chce nakręcić film jeszcze przed wejściem na plan filmu "Barbie", co szykuje wraz z Gretą Gerwig. Jak dobrze pójdzie - nad filmem dla Netfliksa ma pochylić się już w lutym. 

To właśnie on odpowiada za jedną z najlepszych produkcji na platformie Netflix - mowa o "Historii małżeńskiej" ze Scarlett Johansson i Adamem Driverem w rolach głównych. Film opowiada o parze, która wydaje się być niesamowicie szczęśliwa i dobrana, ale każde z nich ma swoje marzenia i ambicje, które głęboko ukrywa przed tym drugim. To sprawia, że obraz ich, jako idealnej pary, zaczyna się rozpadać. Film nominowany był do sześciu Oscarów, sześciu Złotych Globów, a także pięciu nagród BAFTA. Wszystkie trzy statuetki zdobyła, za rolę drugoplanową, Laura Dern. 
Wszystko na temat


Komentarze


Dodaj komentarz

2020 Pinbook - Wszelkie prawa zastrzeżone

Portal należy do wydawcy SPOKEO