×

Wyszukaj artykuł

Krystyna Janda w obsadzie

„Królestwo Kobiet” – TVN zapowiada nowy serial komediowy

Redakcja Pinbook | 08-07-2020 | skomentuj

„Królestwo Kobiet” – TVN zapowiada nowy serial komediowy

"Królestwo kobiet"/Materiały prasowe

OceńStacja TVN rozpoczęła właśnie zdjęcia do nowego serialu zatytułowanego „Królestwo kobiet”. Będzie on opowiadał o czterech zupełnie różnych kobietach, których losy skrzyżowały się wraz ze śmiercią jednego mężczyzny. Z powodu tej tragedii jego była oraz obecna żona, a także kochanka i pewna tajemnicza kobieta wpadną w sam środek kryminalnej intrygi. Okaże się, że wszystkie cztery odziedziczą po mężczyźnie swojego życia prowadzoną przez niego firmę, a także długi u lokalnego gangstera. Chociaż cztery obce sobie kobiety dzieli w zasadzie wszystko, zaczną ze sobą współpracować, żeby pokonać wszelkie przeciwności, które życie nagle postawi na ich drodze.

  Zobacz także  


Szefowa zespołu kreacji, Katarzyna Śliwińska-Kłosowicz, w ten sposób opisała charakter nowej produkcji TVN-u:

To historia kobiet z krwi i kości, z prawdziwymi emocjami, marzeniami, problemami i namiętnościami. Zwyczajnych, poświęconych dzieciom, rodzinom, ale też zagubionych, samotnych, popełniających błędy. Każda z nich jest jednak silną, barwną osobowością. I mam nadzieję, że kobiety odnajdą w nich siebie i będą im kibicować.

Doborowa obsada

W obsadzie serialu nie zabraknie prawdziwych gwiazd. W role głównych bohaterek wcielą się między innymi takie aktorki jak Krystyna Janda, Karolina Gruszka, Aleksandra Adamska i Gabriela Muskała. Na ekranie zobaczymy również Artura Żmijewskiego, Justynę Schneider, Rafała Maćkowiaka oraz Jana Peszka. Serial, który jest autorskim projektem TVN-u, wyreżyseruje Maciej Bochniak. Jego producentem jest Tomasz Blachnicki, a kierownikiem produkcji został Krzysztof Łojan. Za zdjęcia odpowiada Paweł Flis, a scenariusz do serialu napisał zespół scenarzystów, w skład którego wchodzą: Dana Łukasińska, Wojciech Saramonowicz, Hanna Węsierska i Karolina Szymczyk-Majchrzak. Za scenografię odpowiada Marcelina Początek-Kunikowska, za kostiumy Magdalena Sekrecka oraz Małgorzata Skorupa, a za charakteryzację Jolanta Madejska-Witek. Na razie jeszcze twórcy nie zdradzili, kiedy pojawią się pierwsze odcinki „Królestwa Kobiet”. Tego z pewnością dowiemy się a najbliższym czasie.

Podczas oczekiwania na premierę serialu „Królestwo Kobiet” koniecznie zobaczcie zwariowaną komedię „The Wedding”, która rozbawi was do łez. Zachęcamy również do obejrzenia filmów „Coco Chanel” oraz „Pearl Harbor”.


Wszystko na temat:

Seriale TVN Zapowiedź Artur Żmijewski Krystyna Janda Aktorzy Wszystkie tagiKomentarze: