×

Wyszukaj artykuł

Tylko Michał będzie umiał jej pomóc

„M jak miłość” - Joasia znajdzie się w trudnej sytuacji

Marta | dnia: 25-04-2020 | skomentuj

„M jak miłość” - Joasia znajdzie się w trudnej sytuacji

vod.tvp.pl

Oceń


PEŁNY DOSTĘP tylko dla ZAREJESTROWANYCH


W 1514. odcinku serialu „M jak miłość” nie będzie kolorowo, zwłaszcza u Joasi (Barbara Kurdej-Szatan), która będzie zupełnie pochłonięta pracą na stanowisku menedżerki w „Bistro za rogiem”. Doprowadzi to do tego, że zaniedba swoje relacje z synem Wojtkiem (Feliks Matecki). Joasia nie będzie sobie radzić z łączeniem obowiązków zawodowych z rolą samotnej matki. Sprawi to, że podejmie decyzję o oddaniu syna pod opiekę Michała (Paweł Deląg). Co więcej, nie przyjdzie na szkolną wywiadówką Wojtka, a także zupełnie zaniedba swój własny dom. Jakby tego było mało, ogarnie ją przerażająca myśl, że z powodu tej trudnej sytuacji straci swoje dziecko. Czy ktoś będzie chciał je zabrać?

  Zobacz także  


1514. odcinek serialu „M jak miłość” ukaże się na antenie TVP2 we wtorek 28 kwietnia o godzinie 20:55.

Problemy Joasi

Nadmiar domowych i zawodowych obowiązków w życiu Joasi doprowadzi do tego, że nie będzie umiała poradzić sobie bez wsparcia zakochanego w niej sąsiada Michała. Dalej jednak będzie trzymać go na dystans i nie będzie chciała wprowadzić łączącej ich przyjacielskiej relacji na wyższy etap. Pomimo to, dostrzegający problemy Joasi Michał sam chętnie zaproponuje jej swoją pomoc. Co więcej, zasugeruje jej, że mógłby na jakiś czas zabrać do siebie Wojtka, który potrzebuje ojcowskiej opieki. Joasia odmówi mu jednak twierdząc, że nie może nadużywać jego życzliwości.

Po pewnym czasie zapracowana Joasia zmieni jednak zdanie i odda Wojtka pod opiekę Michała. Kiedy po całym dniu pracy Joasia wróci do domu, jej oczom ukaże się miła niespodzianka. Okaże się, że Michał nie tylko świetnie zajął się jej synem, ale nawet zrobił jej pranie. Joasia źle się jednak poczuje na myśl, że nie potrafi poczuć do niego tego samego, co czuła niegdyś do Leszka (Sławek Uniatowski). Michał będzie sobie zdawał z tego sprawę, jednak nie zrezygnuje z miłości do Joasi.


Wszystko na temat:

Barbara Kurdej-Szatan Dzieje się w serialach Seriale Telewizja TVP2 Aktorzy Wszystkie tagiKomentarze:


Dodaj komentarz