Najlepsza animacja wszech czasów?

Toy Story kończy właśnie 25 lat! Czujecie się staro?

Materiały promocyjne filmu

Moi drodzy - jeśli byliście w kinie na pierwszej części Toy Story to oficjalnie możecie czuć się staro. Było to bowiem 25 lat temu. Studio Pixar na swoich mediach społecznościowych postanowili uczcić fakt, że 1. część "Toy Story" obchodzi właśnie swoje 25-lecie. Jak widać - czas leci nieubłaganie i nie oszczędza absolutnie nikogo. Ciekawe, czy ktoś spodziewał się, że ten film animowany okaże się tak kultowy! 

25 lat "Toy Story" 

Najczęściej właśnie po piosenkach lub ulubionych filmach z dzieciństwa czujemy, jak bardzo starzy jesteśmy. I tak dzisiaj mogą się poczuć ci, którzy byli w 1995 roku w kinie na filmie "Toy Story". 

Pixar postanowił przypomnieć o tym za pośrednictwem swoich mediów społecznościowych: 

Nasze pudełko na zabawki przepełnione jest zabawą! Szczęśliwego 25-lecia "Toy Story", które wydano pierwszy raz tego dnia w 1995 roku

To John Lasseter odpowiada za film o przygodach gadających zabawek wprost z pokoju Andy'ego. Scenariusz napisali Joss Whedon. Joel Cohen, Alec Sokolow i Andrew Stanton. To jeden z pierwszych filmów, który stworzono w całości przy użyciu technologii 3D. Na swoim koncie ma nawet Oscara! 

Popularność bajki sprawiła, że wkrótce pojawiła się 2. część filmu. Z kolei na trzecią czekaliśmy ponad 15 lat! Ostatnia część, czwarta, pojawiła się w 2019 roku. 
Wszystko na temat


Komentarze


Dodaj komentarz

2020 Pinbook - Wszelkie prawa zastrzeżone

Portal należy do wydawcy SPOKEO