×

Wyszukaj artykuł


Ciąg dalszy zwolnień w TVP

Tomasz Kammel już nie będzie prowadził programu „Dance, dance, dance”!

Redakcja Pinbook | 14-11-2019 | skomentuj

Tomasz Kammel już nie będzie prowadził programu „Dance, dance, dance”!

AKPA

Oceń


Znany prezenter Tomasz Kammel został właśnie zwolniony z posady prowadzącego program TVP „Dance, dance, dance”. Jego miejsce zajmie Adam Zdrójkowski, który od tej pory będzie prowadził telewizyjne show wraz z Marceliną Zawadzką. Sprawdzili się oni już jako prowadzący „The Voice of Poland”. To już kolejne zwolnienie w tej polskiej stacji, po głośnym odejściu Moniki Zamachowskiej. Jak mówi informator Pudelka, TVP żeby zwiększyć oglądalność, stawia teraz na świeże twarze, które przyciągną młodych odbiorców:

Duet Zawadzka - Zdrójkowski w „The Voice of Poland” nie jest przypadkowy. Produkcja widzi w nich potencjał na parę prowadzących „Dance, Dance, Dance”. Oboje byli uczestnikami pierwszej edycji, więc z uczestników drugiej mogliby wydobyć o wiele więcej emocji. Dodatkowym atutem jest młodzieńcza radość i spontaniczność oraz ogromna sympatia widzów.

  Zobacz także  


Tomasz Kammel, jako znany dziennikarz i prezenter, na pewno nie będzie miał problemów ze znalezieniem nowego zajęcia.

Zna go cała Polska

Tomasz Kammel jest wziętym dziennikarzem i prezenterem telewizyjnym. Przez lata swojej kariery zdązył poprowadzić najchętniej oglądane programy w Polsce, takie jak: „Pytanie na śniadanie”, „Randka w ciemno”, „Teleekspress”, „The Voice of Poland”, „The Voice Kids” czy „Dance, dance, dance”. Ma na swoim koncie również prowadzenie takich imprez, jak Festiwal Jedynki, Sopot Festival i Krajowy Festiwal Piosenki Polskiej w Opolu.


Wszystko na temat:

Tomasz Kammel Marcelina Zawadzka Adam Zdrójkowski TVP Dance, dance, dance Celebryci Programy telewizyjne Telewizja TVP2 Wszystkie tagiKomentarze: