Jesteście ciekawi?

Tom i Jerry w wersji filmowej! Jest zwiastun

Materiały promocyjne filmu

Tom i Jerry to kultowa bajka, na której wychowywało się wiele dzieciaków. Teraz będzie prawdziwa gratka, bo w końcu doczekaliśmy się zwiastuna do filmu animowanego z tymi bohaterami w roli głównej! Trailer przepełniony jest zabawnymi scenami z udziałem sprytnej myszy, zarozumiałego kota, a także aktorów, którzy pojawią się w wersji filmowej. A to wszystko w doskonałej oprawie muzycznej. 

Tom i Jerry w wersji filmowej 

80 lat! Tyle właśnie Tom i Jerry bawią dzieci na całym świecie. Bohaterowie pojawią się na dużym ekranie w wersji aktorskiej. To kolejny już taki zabieg w ostatnim czasie. Również Scooby Doo czy Pikachu doczekali się takich wersji, ale w odmianie od nich - Tom i Jerry pozostają niemymi bohaterami. 

 

W zwiastunie możemy zobaczyć głównych aktorów całego filmu - Chloe Grace Moretz, Kena Jeonga, Michaela Penę czy Roba Delaneya. Cała akcja będzie miała miejsce w hotelu, w Nowym Jorku, gdzie ma odbyć się niebawem "ślub stulecia". Ale przeszkodą okazuje się niesforna mysz. W tym celu ambitna pracownica zatrudnia kota Toma, aby pozbył się myszy Jerry'ego. 

Za reżyserię odpowiada Tim Story, a scenariusz na podstawie oryginalnej produkcji Hanna-Barbery napisał Kevin Costello. Produkcją zajmuje się Chris DeFaria, a za muzykę odpowiada Christopher Lennertz. Jak sugeruje zwiastun - pojawi się tam jednak sporo hitów znanych z list przebojów. 

Film w kinach już w pierwszej połowie 2021 roku, a już teraz możecie zobaczyć sobie zwiastun: 
Wszystko na temat


Komentarze


Dodaj komentarz

2020 Pinbook - Wszelkie prawa zastrzeżone

Portal należy do wydawcy SPOKEO