×

Wyszukaj artykuł

Licytacja pomoże Fundacji

Tom Hanks kolejny raz wzruszył Polaków. Podarował auto na cel charytatywny

Patrycja | dnia: 04-12-2019 | skomentuj

Tom Hanks kolejny raz wzruszył Polaków. Podarował auto na cel charytatywny

AKPA

Oceń


PEŁNY DOSTĘP tylko dla ZAREJESTROWANYCH


Tom Hanks kolejny raz pokazuje oblicze, które Polacy uwielbiają. Okazuje się, że aktor zdecydował się na naprawdę wspaniały gest – przekazał jedno ze swoich kultowych aut na licytację. Pieniądze, za które zostanie kupiona Syrena, trafią na konto Fundacji NIE Wypada NIE Pomagać. 2 grudnia o 9 rano w Bielsku Białej na Placu Ratuszowym odsłonięto auto i wiadomo, że do licytacji trafi w przyszłym roku. Dlaczego Tom Hanks zdecydował się na taki ruch?

  Zobacz także  


Okazuje się, że organizatorką całej akcji jest Monika Jaskólak, która jest prezeską tejże fundacji. To dzięki niej dwa lata temu Tom Hanks otrzymał wymarzonego Fiata 126p. Ona zorganizowała samochód, remont i transport. Hanks postanowił się jej odwdzięczyć.

Wspaniały gest Toma Hanksa

To właśnie ona kiedyś pomogła mu w tym, czego szukał. Ostatnio z kolei Tom Hanks planował zdobyć nową rzecz. A szukał samochodu bardzo konkretnego – miała to być Syrenka, która wyprodukowana była w Bielsku-Białej w latach 1972-1983. W planach miał jej zakup, wyremontowanie i przekazanie do fundacji Jaskólak.
Pomógł mu Zbigniew Baran z Krakowa – on przekazał mu samochód, a dodatkowo wyremontował go zupełnie za darmo.

A co na to wszystko Fundacja? Są zachwyceni i bardzo wdzięczni aktorowi.

Jesteśmy ogromnie wzruszeni, że Tom Hanks sam zaproponował swoją pomoc dzieciom. Postanowił wyremontować Syrenkę, która zostanie finalnie zlicytowana, a dochód przekażemy na Oddział Psychiatryczny Szpitala Dziecięcego w Bielsku-Białej

- pojawiło się na ich Facebooku. Samochód zostanie zlicytowany w przyszłym roku, najpewniej w okolicach czerwca. Odsłonięto go jednak teraz, ponieważ grudzień to miesiąc ciężki psychicznie – wzrasta ilość prób samobójczych, a depresja się pogłębia. Samochód ma więc zwrócić uwagę na to, jak bardzo brakuje specjalistów z zakresu psychiatrii i jak bardzo potrzeba w tym zakresie pomocy.


Wszystko na temat:

Tom Hanks Gwiazdy Show-biznes Celebryci Cele charytatywne Wszystkie tagiKomentarze:


Dodaj komentarz