×

Wyszukaj artykuł

Nie ma dla niego "Mission Impossible"

Tom Cruise nakręci film w kosmosie!

Patrycja | dnia: 28-09-2020 | skomentuj

Tom Cruise nakręci film w kosmosie!

wikipedia.org

Oceń


PEŁNY DOSTĘP tylko dla ZAREJESTROWANYCH


Tom Cruise co i rusz udowadnia, że nie ma dla niego "Mission Impossible". Mówi się, że aktor zrealizował swoje małe marzenie, swój pomysł. Mowa o tym, że chciał nagrać film na Międzynarodowej Stacji Kosmicznej. Według tego, co się mówi - aktor dostał już pozwolenie. Kiedy dokładnie zamierza się tam wybrać, aby rozpocząć nagrywanie? 

Misja kosmiczna Cruise'a 

Jak podał portal TMZ - lista pasażerów, którzy wysłani zostają na ISS między 2020  a 2023 rokiem zawiera nazwisko aktora Toma Cruise'a, a także reżysera Douga Limana. Duet ma skorzystać rakiet SpaceX Crew Dragon. Według informacji - para ta ma wybrać się w kosmos w 2021 roku, a dokładniej w październiku. 

  Zobacz także  


Produkcja Cruise'a ma być filmem przygodowym, z elementami akcji. Na zrealizowanie pomysłu Universal Studios dało aktorowi ponad 200 milionów dolarów. Projekt nie ma tytułu, ale pewnym jest, że powstanie. Szef NASA Jim Bridenstine jakiś czas temu potwierdził w oficjalnym oświadczeniu agencji kosmicznej, że na pewno takie nagrywanie będzie miało miejsce, a projekt ma "zainspirować kolejne pokolenia inżynierów i naukowców do spełnienia ambitnych planów NASA w przyszłości". 

Najwidoczniej Ziemia już nie Tomowi Cruisowi nie wystarcza, więc zamierza podbić kosmos. Kiedy więcej szczegółów będzie już znane - chętnie o tym napiszemy. Jest to bez wątpienia coś, czego zdecydowanie jeszcze nie było. 


Wszystko na temat:

Filmy online Wszystkie tagiKomentarze:


Dodaj komentarz