Zaskoczeni?

To już oficjalne! To on zagra nowego Grindelwalda!

Materiały promocyjne filmu

Johnny Depp został zwolniony, co silnie związane było z wyrokiem sądu - przypomnijmy, że został oskarżony o przemoc domową nad swoją byłą żoną Amber Heard. Warner Bros. chcąc, nie chcąc, musiał szukać kogoś, kto mógłby zastąpić Deppa w roli Grindelwalda w filmie "Fantastyczne zwierzęta 3". I do tej pory pojawiało się sporo propozycji, kto mógłby się w tę rolę wcielić. Ale jedna z nich okazała się trafna! Studio oficjalnie ogłosiło kto zostanie nowym złym charakterkiem... 

Kto zastąpi Deppa? 

Jak wspomnieliśmy - to już oficjalne. Studio potwierdziło, że Mads Mikkelsen zastąpi Deppa w 3. części "Fantastycznych zwierząt". Potwierdza się więc plotka, która funkcjonowała w branży mniej więcej od listopada 2020 roku. Skąd można znać aktora? Chociażby z "Casino Royale" czy "Hannibala". 

 

Obecnie trwają zdjęcia do 3. części filmu i nie podano póki co żadnej daty, kiedy na planie miałby pojawić się Mikkelsen. Aktor jednak niedawno zakończył dogrywanie scen do filmu "Chaos Walking" (o którym informowaliśmy tutaj). Zapewnie więc nastąpi to niebawem. 

Nie należy jednak martwić się o Deppa. Wygląda na to, że aktor spadł na cztery łapy. Jego kontrakt miał zapis, że jeśli zacznie pracować, to nawet bez udziału w filmie - dostanie pełne honorarium. I tak się właśnie stało. 

W Internecie wrze i wiele osób robi już wizualizacje, jak Mads Mikkelsen będzie mógł wyglądać jako Grindelwald. Warto poszukać i zobaczyć!  
Wszystko na temat


Komentarze


Dodaj komentarz

2020 Pinbook - Wszelkie prawa zastrzeżone

Portal należy do wydawcy SPOKEO