×

Wyszukaj artykuł


Dlaczego kłamała?

14-latka wyznała szokującą prawdę. To nie 10-latek jest ojcem jej dziecka

Redakcja Pinbook | 16-02-2020 | skomentuj

14-latka wyznała szokującą prawdę. To nie 10-latek jest ojcem jej dziecka

Fotografia poglądowa

Oceń


Pod koniec stycznia informowaliśmy o szokujących zdarzeniach z Krasnojarska w Rosji, Wszystko za sprawą 13-latki, która zaszła w ciążę. Dziewczynka uparcie twierdziła, że ojcem jej dziecka jest 10-letni Iwan. Para wystąpiła nawet w telewizji – ich historia szybko rozprzestrzeniła się też w social mediach. O swoim ojcostwie zapewniał również sam chłopiec, który utrzymywał, że jest jedynym partnerem seksualnym Darii. Innego zdania od początku byli lekarze, którzy zgodnie twierdzili, że zostanie ojcem w tak młodym wieku jest niemożliwe. Prawda okazała się szokująca. 

  Zobacz także  

Video dnia:Dziewczynka zdecydowała się przyznać rodzicom i wyznać prawdę. Okazuje się, że ojciec dziecka jest nieco starszy i nie jest nim Iwan. Dziś 14-letnia daria ciągle oczekuje na narodziny dziecka, które przyjdzie na świat w drugiej połowie roku. 

Kto jest ojcem?

Nastolatka przyznała, że uprawiała seks z 15-letnim Stiopą. Chłopak jest sportowcem i uczęszcza do tej samej szkoły co dziewczyna. Daria twierdzi, że stosunek odbył się bez jej zgody – Stiopa miał ją szantażować i zmusić do współżycia. Nie zmienia to jednak jej planów wobec dziecka. Młoda Rosjanka zdecydowała, że jej maleństwo przyjdzie na świat a ona się nim zaopiekuje. 


Wszystko na temat:

Szokujące historie Dziecko Ciąża Rosja Wszystkie tagiDodaj komentarz