×

Wyszukaj artykuł

Ktoś się łudził?

To definitywny koniec "Mindhuntera"?

Patrycja | dnia: 26-10-2020 | skomentuj

To definitywny koniec "Mindhuntera"?

Materiały promocyjne serialu

Oceń


PEŁNY DOSTĘP tylko dla ZAREJESTROWANYCH


Jakiś czas temu głośno było o tym, że zaczęto rozwiązywać umowy z aktorami, którzy grali w serialu "Mindhunter". Jeśli ktoś do dzisiaj wierzył, że może jeszcze są jakieś szanse na 3. sezon - może przestać się łudzić. David Fincher, którego dobrze znacie, w wywiadze z magazynem "Vulture" przyznał, że serial jest już przeszłością i prawdopodobnie nie pojawi się już nic nowego. 

Definitywny koniec "Mindhuntera" 

To na początku 2020 roku zrobiło się głośno, że rozwiązano kontrakty z czołowymi nazwiskami z obsady, a produkcję bezterminowo zawieszono. Powodem tej decyzji był fakt, że Fincher był zajęty pracą nad filmem "Mank". Jak się okazuje - nie zamierza ponownie powracać do pracy nad "Mindhunterem". 

  Zobacz także  


W swojej wypowiedzi podkreślił dlaczego nie dałby rady już pracować nad 3. częścią serialu: 

To był drogi serial. Drogi przede wszystkim jak na widownię, którą zebrał. Rozmawialiśmy o powrocie, ale szczerze mówiąc - nie mógłbym zrobić serialu na tym samym poziomie, nie w obecnej sytuacji (...) Spędziłem nad pierwszym sezonem sześć czy siedem miesięcy w Pittsburghu, bez showrunnera.  To była dla mnie ważna sprawa. Ale nie sądzę, że znajdę w sobie to, czego trzeba, by kontynuować tę przygodę

Przykro nam trochę, że nie będziemy już mogli oglądać nowych odcinków serialu. Ale 2. sezony "Mindhuntera" możecie odświeżać sobie do woli na platformie Netflix. Jeśli chodzi zaś o film "Mank", o którym napisaliśmy wyżej - jego premiera będzie miała miejsce 4 grudnia również na platformie Netflix. 


Wszystko na temat:

Seriale online Seriale Wszystkie tagiKomentarze:


Dodaj komentarz