×

Wyszukaj artykuł

Pójdziecie do kina?

Tłum gwiazd pojawił się na premierze filmu „Jak poślubić milionera?”

Redakcja Pinbook | 29-11-2019 | skomentuj

Tłum gwiazd pojawił się na premierze filmu „Jak poślubić milionera?”

AKPA

OceńWe wtorek w Kinie Kultura odbyła się uroczysta premiera filmu, pt. „Jak poślubić milionera?”. Jest to komedia romantyczna, która ma być formą przewodnika dla wszystkich tych, którzy marzą o szczęśliwej miłości. Bohaterowie filmu zapisują się na kurs uwodzenia, który ma im pomóc w znalezieniu idealnej dla siebie osoby. Twórcy filmu gwarantują liczne perypetie związane z ewentualną możliwością poznania po kursie atrakcyjnego milionera. W tych miłosnych zawirowaniach możemy spodziewać się udziału takich aktorów, jak: Małgorzata Socha, Anita Sokołowska, Małgorzata Foremniak, Piotr Polk, Wojciech Mecwaldowski, Mikołaj Roznerski, Edyta Olszówka, Justyna Steczkowska, Julia Wieniawa i Ewa Wachowicz.

  Zobacz także  


Na premierze nie zabrakło wszystkich gwiazd występujących w produkcji. Szczególne zainteresowanie mediów wzbudziły Małgorzata Socha i Julia Wieniawa. Zobaczcie, jak się prezentowały na czerwonym dywanie:

  Zobacz także  


 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie.

Premiera filmu @jakposlubicmilionera 🎬 w którym brałam udział. Na ostatnich fotach- moja bohaterka Lena. Zapraszam do kin!

Post udostępniony przez Julia Wieniawa-Narkiewicz (@juliawieniawa)

Wszystko na temat:

Jak poślubić milionera? Premiery filmów 2019 Kino Filmy Aktorzy Gwiazdy Celebryci Małgorzata Socha Julia Wieniawa Mikołaj Roznerski Wszystkie tagiKomentarze: