40-tki w akcji

Thunder Force - zwiastun komedii Netflixa o superbohaterkach

Materiały promocyjne filmu

"Thunder Force" to nowy film Netflixa, który niebawem pojawi się na platformie streamingowej. To opowieść o superbohaterkach po 40-tce. W filmie zagrają Mellisa McCarthy i Octavia Spencer. A to nie koniec wielkich nazwisk w obsadzie. Netflix postanowił w końcu pokazać zwiastun do produkcji. Ciekawe, czy zachęci was do obejrzenia...

Thunder Force - zwiastun 

Netflix długo pracował nad stworzeniem takiego filmu oryginalnego na swojej platformie. W końcu możemy zobaczyć część efektów pracy nad filmem, bowiem w sieci pojawił się zwiastun zapowiadający produkcje. Jak radzą sobie superbohaterki po 40-tce? 

Film rozgrywa się w świecie, w którym to złoczyńcy wiodą prym. Terroryzują absolutnie wszystkich. Dlatego ktoś musi ich powstrzymać... Jedna kobieta z wiedzą i odpowiednimi środkami postanawia, że otworzy formułę, która może dać ludziom nadzwyczajne zdolności. Kiedy Emily Stanton przypadkowo dostaje moce od swojej najlepszej przyjaciółki, obie postanawiają walczyć. Zostają superbohaterkami i tworzą drużynę, którą nazywają "Thunder Force". Teraz losy Chicago są w ich rękach - muszą wydrzeć władzę ze szponów mrocznego Króla. 

W filmie pojawiają się Melissa McCarthy, Octavia Spencer, Jason Bateman, Pom Klementieff, Melissa Leo, Bobby Cannabale, Tyrel Jackson Williams czy Ben Falcone, który jednocześnie wyreżyserował film na podstawie własnego scenariusza. W produkcji pomagali mu Marc Platt i Melissa McCarthy. 

Film już 9 kwietnia 2021 roku na Netflixie. 
Wszystko na temat


Komentarze


Dodaj komentarz

2020 Pinbook - Wszelkie prawa zastrzeżone

Portal należy do wydawcy SPOKEO