Premiera w 2022?

Thor: Love And Thunder – Chris Pratt w obsadzie produkcji!

Przygodowe filmy fantasy i science fiction cieszą się niemalejącą popularnością wśród widzów na całym świecie. Nic więc dziwnego, że produkcje ze stajni Marvela osiągnęły ogromny sukces i wciąż zapowiadane są kolejne odsłony tego niezwykłego uniwersum. Na pierwszą połowę roku 2022 zapowiedziano chociażby premierę czwartej części filmu z Thorem w roli głównej – produkcja będzie nosić tytuł „Thor: Love And Thunder”. O samym filmie także wiemy coraz więcej i znamy jego szczątkową obsadę. Fani uniwersum powinni być zadowoleni – czeka nas bowiem kilka powrotów. Na ekran wraca między innymi Chris Pratt, który wraca w roli dowódcy Strażników Galaktyki. 

Materiały promocyjne filmu

Zdjęcia do produkcji ruszają już na początku roku 2021 – film kręcony ma być w Australii. Premiera filmu Thor: Love and Thunder została natomiast zaplanowana na 11 lutego 2022 roku.

Wracają Strażnicy Galaktyki

Chris Pratt w nowej produkcji wcieli się w rolę dowódcy Strażników Galaktyki – warto w tym miejscu przypomnieć, że w finale filmu Avengers: Koniec Gry Thor wyrusza wraz z nimi w podróż na ich statku. Na razie nie wiadomo jeszcze, jaką rolę odegra w fabule Star Lord. Wiemy natomiast nieco o samym filmie. Jego reżyserem będzie Taika Waititi – w produkcji wystąpią natomiast między innymi Chris Hemsworth, Tessa Thompson, Natalie Portman, Jane Foster, Jeff Goldblum czy Christian Bale. Czekacie już na nowy film z uniwersum Marvela? A może czas pozostały do premiery będzie doskonałą okazją do nadrobienia filmowych zaległości? Na razie nie wiemy czy i kiedy film zadebiutuje w serwisach streamingowych – inne części filmowego uniwersum z powodzeniem jednak możemy obejrzeć za pośrednictwem internetu. 


Wszystko na temat


Komentarze


Dodaj komentarz

2020 Pinbook - Wszelkie prawa zastrzeżone

Portal należy do wydawcy SPOKEO