×

Wyszukaj artykuł

Kiedy powróci na ekrany?

"The Walking Dead" - serial skończy się po 11. sezonie

Redakcja Pinbook | 10-09-2020 | skomentuj

"The Walking Dead" - serial skończy się po 11. sezonie

Materiały promocyjne serialu

OceńStacja AMC kończy jeden ze swoich najpopularniejszych seriali. Mowa oczywiście o „The Walking Dead”. Wiadomo już, że serial zakończy się na 11. sezonie. Stacja zamierza stworzyć, w zamian za serial, dwa nowe spin-offy. Wiemy już, ile będzie trwał ostatni sezon serialu, a także kiedy dokładnie zostanie wyemitowany finał produkcji. Niektórzy fani mogą być zawiedzeni tą informacją. 

 

  Zobacz także  


Koniec „The Walking Dead” 

TWD oficjalnie zakończy się po 11., nadchodzącym sezonie. Stacja AMC zdecydowała się na stworzenie dość długiego pożegnania, które składać się będzie z 24 odcinków. Pierwsze dwanaście odcinków zobaczymy w 2021 roku, a w 2022 roku zobaczymy drugą połowę. 

To nie jest jednak ostateczny koniec, a przynajmniej nie dla wszystkich bohaterów. AMC potwierdziło więc, że powstaną dwa spin-offy serialu: jeden koncentrujący się na postaci Daryla i Carol, a drugi, w formie antologii, ale póki co szczegóły nie są znane. Za pierwszą produkcję ma odpowiadać showrunnerka serialiu Angela Kang i Scott M. Gimple. Produkcja pojawi się w 2023 roku. 

11. sezon serialu miał zadebiutować w tym roku, ale pandemia koronawirusa pokrzyżowała plany premiery. Z tego też względu stacja postanowiła stworzyć dodatkowe sześć odcinków, które zaliczone zostaną do 10. sezonu i pojawią się na początku 2021 roku. Wychodzi więc na to, że fani dostaną 30 odcinków z głównej serii „The Walking Dead”. 

Czekacie na powrót ulubionych bohaterów? 


Wszystko na temat:

Seriale Wszystkie tagiKomentarze: