×

Wyszukaj artykuł

Dobra wiadomość dla fanów

The Pussycat Dolls wracają na scenę!

Redakcja Pinbook | 29-11-2019 | skomentuj

The Pussycat Dolls wracają na scenę!

mirror.co.uk

OceńFani popularnego w latach 00’ zespołu The Pussycat Dolls, mogą zacząć świętować. Grupa muzyczna wraca na scenę i wystąpi niebawem na finale brytyjskiego „X Factor”. Ale to nie koniec rewelacyjnych wiadomości – wskrzeszony zespół wyruszy w trasę koncertową! Niestety, jej trasa jest wyznaczona głównie po miastach Wielkiej Brytanii, Szkocji i Irlandii, ale w takiej sytuacji co zagorzalsi fani z pewnością nie przepuszczą okazji i postanowią zainwestować w podróż, żeby wybrać się na wymarzony koncert.

  Zobacz także  


Fani znowu będą mogli na żywo usłyszeć takie hity, jak „Don’t Cha”, „Watcha Think About That”, „Hush Hush” czy „When I Grow Up”.

Wielki powrót

Liderka zespołu, Nicole Scherzinger zamieściła post na Instagramie, w którym informuje o miastach, które niedługo odwiedzą The Pussycat Dolls. Napisała przy nim:

Jestem bardzo podekscytowana, że mogę się z wami podzielić informacją o powrocie The Pussycat Dolls. Ruszamy w trasę już w kwietniu 2020! Sprzedaż biletów rozpoczyna się w niedzielę o 10:00. Na który koncert się wybieracie?!

  Zobacz także  


Wybierzecie się na koncert?

Wszystko na temat:

Nicole Scherzinger X Factor The Pussycat Dolls Muzyka Gwiazdy Programy telewizyjne Wszystkie tagiKomentarze: