Co wiemy na ten moment?

The Office - powstanie kontynuacja kultowego serialu?

Materiały promocyjne serialu

"The Office" to dla wielu osób najśmieśniejszy serial, jaki w ogóle kiedykolwiek powstał. Swój koniec miał w 2013 roku, tuż po pokazaniu 9. sezonu. To tam narodziły się takie gwiazdy jak Steve Carell czy John Krasinski. A może nie tyle, co narodziły, ile rozbłysły pełnią światła. Coraz częściej słychać, że serial mógłby ponownie pojawić się na ekranach widzów. Co na ten temat mówi showrunner serialu? 

The Office - czy będzie kolejny sezon? 

Mockument o firmie papierniczej Dunder Mifflin mógłby wrócić na ekrany. A przynajmniej tak twierdzi showrunner serialu - Greg Daniels. Serial jest bowiem tak popularny, nawet po 15 latach od premiery, że nowa platforma streamingowa w USA - Peacock - oparła swoją ofertę cenową na tym, ile ktoś chciałby obejrzeć odcinków "The Office". 

Greg Daniels, showrunner brytyjskiej produkcji, którą tak chętnie oglądamy, już trzy lata temu powiedział, że nie miałby nic przeciwko, aby wrócić na plan z "Biurem". Do dzisiaj podtrzymuje swoje zdanie i twierdzi, że nie widzi przeszkód w kontynuacji serialu. Dziennikarz portalu Collider zapytał Danielsa o to, czy ma już jakiś szkic - sezonu, odcinka, cokolwiek. Greg odpowiedział: 

Nie, ale nie jest to niemożliwe. Z pewnością nie jest to niemożliwe. I z pewnością chciałbym być w to zaangażowany. 

Ale nie mamy tylko dobrych wiadomości. Na pewno w nowej odsłonie nie zobaczylibyśmy Steve'a Carella, który opuścił obsadę długo przed finałem serialu, twierdząc, że nie uważa, że mógłby dalej grać Michaela Scotta. Podkreślił później kilkakrotnie, że nie uważa, że powrót do tej roli, to dobry pomysł. Powrotem do swoich ról zainteresowani są jednak serialowy Dwight i Jim, czyli Rainn Wilson i John Krasinski. Może jest więc sens pomyśleć nad powrotem serialu "The Office"? 
Wszystko na temat


Komentarze


Dodaj komentarz

2020 Pinbook - Wszelkie prawa zastrzeżone

Portal należy do wydawcy SPOKEO