×

Wyszukaj artykuł

Kiedy premiera?

"The Mandalorian" - mamy pierwszy zwiastun 2. sezonu!

Redakcja Pinbook | 16-09-2020 | skomentuj

"The Mandalorian" - mamy pierwszy zwiastun 2. sezonu!

Materiały promocyjne serialu

OceńDisney+ opublikował właśnie pierwszy oficjalny zwiastun 2. sezonu serialu „The Mandalorian”. Fani Star Wars mają szansę zobaczyć niezwykle klimatyczne ujęcia, które są obietnicą, że drugi sezon naprawdę będzie ciekawą historią. W teaserze pojawia się również przesłodki Baby Yoda, którego nie sposobó nie lubić. Co jeszcze można tam zobaczyć? Kiedy premiera nowego sezonu serialu? 

„The Mandalorian” - 2. sezon

Pierwszy zwiastun jest teaserem, ale pokazuje całkiem sporo informacji odnośnie drugiego sezonu. Możemy zobaczyć zarówno kilka scen z Mandalorianem, jak i Baby Yodą. W tle mamy rozmowę bohatera z pierwszego sezonu, w którym Mandalorianka z jego klanu powiedziała mu, że powinien znaleźć pobratymców malucha. W tych słowach jest również nawiązanie do Wojny Mandaloriańskiej, gdzie Jedi i Mandalorianie starli się w ogromnym konflikcie. 

 

  Zobacz także  


Potwierdzono, że reżyserami w 8 odcinkach będą kolejno: Jon Favreau, Dave Filoni, Bryce Dallas Howard, Rick Famuyiwa, Carl Weathers, Peyton Redd, a także Robert Rodriguez.

Póki co niewiele więcej wiadomo na temat nowego sezonu serialu. Jeden z twórców, Jon Favreau powiedział, że czas każdego odcinka będzie różny. Premiera sezonu będzie miała miejsce 30 października na platformie streamingowej Disney+. 

Zwiastun możecie zobaczyć poniżej:

Zamierzacie oglądać 2. sezon „The Mandalorian”? Kiedy będziemy wiedzieć o nim nieco więcej - na pewno was poinformujemy! 


Wszystko na temat:

Seriale online Wszystkie tagiKomentarze: