Fani są wściekli

The Mandalorian - fani domagają się zwolnienia serialowej Cary Dune

Gina Carano to aktorka, która w "The Mandalorian" wciela się w postać Cary Dune. Wszystko było dobrze do tego momentu, kiedy nie zaczęła uzewnętrzniać się na Twitterze, co nie spodobało się fanom serialu. Aktorka ma bardzo kontrowersyjne poglądy, co nie do końca trafiło do miłośników produkcji serialu Disney+. Co dokładnie zrobiła aktorka? 

Materiały promocyjne serialu

Fani chcą wyrzucenia Carano z "The Mandalorian" 

Serial "The Mandalorian" to produkcja prosto ze świata Gwiezdnych Wojen. Gina Carano wciela się tam w postać Cary Dune. Ostatnio zrobiła się bardzo aktywna na Twitterze, gdzie dzieliła się swoim stanowiskiem w kwestii wyborów prezydenckich w USA, a także pandemii koronawirusa. 

Wyśmiewała nakaz noszenia maseczek, a także żartowała sobie, pisząc, że politycy Partii Demokratycznej rekomendują nałożenie na swoje oczy specjalnej opaski, aby nikt nie mógł zobaczyć, co dzieje się naprawdę. 

To na tyle rozjuszyło fanów produkcji, że stworzyli hasztag #FireGinaCarano, co w wolnym tłumaczeniu oznacza "zwolnić Ginę Carano". Hasztag robi się coraz popularniejszy na Twitterze. 

Póki co ani aktorka, ani właściciele Disneya nie zabrali w tej sprawie głosu. 

Co o tym sądzicie? Komentarze


Dodaj komentarz

2020 Pinbook - Wszelkie prawa zastrzeżone

Portal należy do wydawcy SPOKEO