Co wiadomo o produkcji?

The Last of Us - serial pojawi się na HBO!

Materiały promocyjne gry

To dobra wiadomość dla wszystkich fanów gier z serii "The Last of Us". Spełniło się to, o czym mówiono już od pół roku. HBO dało właśnie zielone światło produkcji, która oparta została na popularnej serii gier. Serial będzie można oglądać na platformie HBO, a my znamy już pierwsze, najważniejsze informacje dotyczące produkcji. Sprawdźcie sami! 

"The Last of Us" na HBO 

Produkcją serialu na podstawie gry zajmą się Sony Pictures Television, a także HBO. Współpracować będą z PlayStation Productions, Word Games i Naughty Dog. A to nie koniec tego, co jest już nam wiadomo! 

Showrunnerem serialu został Craig Mazin, który zajmował się produkcją innego hitu na HBO - "Czarnobyla". Z ekipą współpracuje równiez scenarzysta i reżyser gier z tej serii - Neil Druckmann. 

O czym opowiada serial? Będzie oparty na popularnej grze wideo "The Last of Us". Akcja ma miejsce w Ameryce, której ludność została zdziesiątkowana przez śmiercionośnego grzyba. Bohaterami są Joel - doświadczony przez życie, a także Ellie - nastolatka, która mu towarzyszy i której główną cechą jest odwaga i spryt. Oboje muszą odbyć podróż daleko poza strefy kwarantanny, aby nawiązać kontakt z grupą rewolucjonistów, którzy nazywani są "Świetlikami". 

Zapewne prawdziwi fani gry nie mogą się już doczekać serialu, prawda? 

Komentarze


Dodaj komentarz

2020 Pinbook - Wszelkie prawa zastrzeżone

Portal należy do wydawcy SPOKEO