×

Wyszukaj artykuł


Nowe talent show

„The Four – Bitwa o sławę” - Igor Herbut zasiądzie w jury?

Redakcja Pinbook | 20-01-2020 | skomentuj

„The Four – Bitwa o sławę” - Igor Herbut zasiądzie w jury?

youtube.pl

Oceń


Już wiosną na Polsacie ukaże się najnowszy program „The Four – Bitwa o sławę”, który jest polską wersją formatu „The Four: Battle for Stardom”. Jego utalentowani muzycznie uczestnicy zostaną wyłonieni z castingów i będą musieli się zmierzyć w serii muzycznych pojedynków odbywających się w dwóch rundach. W pierwszej, uczestnicy będą musieli zaśpiewać na żywo przed jurorami oraz publicznością, po czym ich występ zostanie oceniony przez jury. Nie będzie to jednak łatwe - żeby przejść do kolejnego etapu, będą musieli zdobyć pozytywne oceny od wszystkich sędziów programu.

  Zobacz także  

Video dnia:W drugiej rundzie jeden wokalista będzie rywalizować z jednym uczestnikiem należącym to tak zwanej „wielkiej czwórki”, o której składzie zadecyduje wcześniej jury. Występ ten zostanie oceniony przez znajdującą się w studiu publiczność, która zdecyduje o tym, kto znajdzie się w finale. W finale zostanie wyłoniony zwycięzca programu.

Jury

W jury „The Four - Bitwa o sławę” znajdą się trzy osoby, które są znanymi osobistościami z branży muzycznej. Nieoficjalnie podaje się, że jednym z sędziów będzie Igor Herbut, znany jako wokalista zespołu LemON. Polsat nie informuje na razie o pozostałych członkach składu sędziowskiego. „The Four - Bitwa o sławę” będzie się składało z ośmiu 2-godzinnych odcinków, które emitowane będą raz w tygodniu. Premiera programu odbędzie się wiosną 2020 roku.

  Zobacz także  


Chcielibyście zobaczyć Herbuta w telewizji?

Wszystko na temat:

Programy telewizyjne Telewizja Gwiazdy Muzyka Igor Herbut Polsat Wszystkie tagiDodaj komentarz