Kiepskie wieści...

The Expanse - szósty sezon będzie ostatnim!

Materiały promocyjne serialu

Nie mamy dobrej wiadomości dla fanów serialu sci-fi "The Expanse". Okazuje się, że powoli możemy żegnać się z bohaterami. Dostępne będą jedynie dwa sezony - ten, który pojawi się na Amazon Prime Video 16 grudnia, a także ten, który pojawi się po nim. Zdecydowano, że czas kasować produkcję i nie doczekamy już kolejnych sezonów. Skąd w ogóle taka decyzja? 

Koniec "The Expanse" 

To już kolejny raz kiedy nad serialem wisi widmo ciemnych chmur. Początkowo serial realizowano dla stacji Syfy - to stacja, która doskonale znana jest z niskobudżetowych horrorów, a także filmów sci-fi. Później zdecydowali, że kończą produkcję, ale uratował aktorów Amazon, który postanowił przejąć prawa do tytułu. 

Wychodzi jednak na to, że zupełnie im się to nie opłaca. Bo nie może chodzić o nic innego - serial oparty jest na książce, która niebawem będzie miała 9. części, więc materiału na odcinki jest aż nadto. Wychodzi na to, że oglądalność serialu spada, albo twórcy kompletnie się wypalili. 

Tak czy inaczej - trzy tygodnie przed premierą 5. sezonu dowiadujemy się, że kolejny sezon, czyli 6., będzie ostatnim. 

Deadline podał, że prace nad kolejnym sezonem mają zacząć się w styczniu 2021 roku, o ile nie pokrzyżuje ich pandemia koronawirusa. 

O co chodzi w serialu? To opowieść z przyszłości, która toczy się w Układzie Słonecznym (został skolonizowany). Stosunki między Ziemią, Marsem i Pasem Asteroid nie układają się zbyt dobrze. Młoda kobieta odkrywa spisek, który może do prowadzić do zagłady. Co z tym zrobi? 

Komentarze


Dodaj komentarz

2020 Pinbook - Wszelkie prawa zastrzeżone

Portal należy do wydawcy SPOKEO