×

Wyszukaj artykuł

Zdziwieni?

"The Crown" - wiemy, kto zagra księcia Karola w 5. i 6. sezonie!

Patrycja | dnia: 23-10-2020 | skomentuj

"The Crown" - wiemy, kto zagra księcia Karola w 5. i 6. sezonie!

Materiały promocyjne serialu

Oceń


PEŁNY DOSTĘP tylko dla ZAREJESTROWANYCH


Netflix dopiero co zaprezentował zwiastun do 4. sezonu serialu "The Crown", z którego dowiadujemy się, że Księżna Diana i Margaret Thacher trochę namieszają. Twórcy już przygotowują się do stworzenia dwóch finałowych sezonów całej serii. Variety podał, że wie już, kto wcieli się w rolę księcia Karola w 5. oraz 6. sezonie serialu. Wybór w sumie nie dziwi, a podobieństwo po charakteryzacji naprawdę może być spore. 

Kto zostanie księciem Karolem? 

Variety utrzymuje, że jest to aktor znanych z takich filmów jak "Tomb Raider" z 2018 roku, a także z "300". Mowa o Dominikowi Westowi. Skoro pojawi się w 5. i 6. sezonie, to zagra nie do końca wiernego księcia Karola, a to może do niego pasować, ponieważ niedawno przyłapano go na całowaniu kobiety, która definitywnie nie była jego żoną. 

  Zobacz także  


I chociaż umowa z Westem nie została jeszcze podpisana - to wszystko wskazuje na to, że to właśnie on wcieli się w księcia Karola w dwóch ostatnich sezonach popularnego serialu z platformy Netflix. Wraz z Elizabeth Debicki, która zagra księżną Dianę, mają grać główne role. Kolejne serie będą opowieścią o rodzinie królewskiej od lat 90. do początku lat 2000, czyli historie są już nam coraz lepiej znane. 

Tak więc w 5. i 6. sezonie będziemy zapewne oglądać burzliwy koniec związku księżnej Diany i księcia Karola, a także dostaniemy opowieść o jej tragicznej śmierci, która miała miejsce w 1997 roku. 

4. sezon serialu "The Crown" pojawi się 15 listopada 2020 roku na platformie Netflix. 


Wszystko na temat:

Seriale online Seriale Netflix Wszystkie tagiKomentarze:


Dodaj komentarz