×

Wyszukaj artykuł

Gdzie oglądać?

"The Crown" - zwiastun 4. sezonu. Kiedy premiera?

Patrycja | dnia: 14-10-2020 | skomentuj

"The Crown" - zwiastun 4. sezonu. Kiedy premiera?

Materiały promocyjne serialu

Oceń


PEŁNY DOSTĘP tylko dla ZAREJESTROWANYCH


Mamy dobrą wiadomość dla wszystkich fanów serialu "The Crown". Po kilku miesiącach oglądania zdjęć z planu, słuchania historii o tym, co pojawi się w nowym sezonie i niecierpliwym oczekiwaniu - dostaliśmy zwiastun 4. sezonu serialu, a także dowiedzieliśmy się kiedy będą nowe odcinki. W nowym sezonie będziemy mogli zobaczyć m.in. księżną Dianę w akcji. Co jeszcze pojawi się w serialu, który oglądać będzie można na platformie Netflix? 

"The Crown" - 4. sezon 

Co zobaczymy w nowym sezonie? Jesteśmy w latach 70. XX wieku, które powoli zbliżają się ku końcowi. Królowa Elżbieta i pozostali członkowie rodziny chcą znaleźć dla księcia Karola odpowiednią kandydatkę na żonę. Jednocześnie przyglądać możemy się dość napiętym stosunkom między królową Elżbietą a premierką Margaret Thatcher. 

  Zobacz także  


Wkrótce poznajemy piękną Dianę Spencer, z którą książę Karol wdaje się w bajkowy romans. To dla Brytyjczyków całkiem miła odmiana, tym bardziej, że Diana wydaje się być doskonałą kandydatką. Biorą więc ślub. Jak się zakończył związek księcia i lady Diany - każdy już wie. Do dzisiaj pojawia się mnóstwo teorii spiskowych na temat ich związku i śmierci księżnej. 

Jak pojawia się w zwiastunie Netflixa: 

Oto scena rodem z bajki

Z resztą zobaczcie zwiastun do 4. sezonu serialu "The Crown": 

  Zobacz także  


W czwartym sezonie powrócą te twarze, które już doskonale znamy z poprzednich części serialu. Podziwiać będziemy mogli więc m.in. Helenę Bonham Carter jako księżniczkę Małgorzatę, Tobiasa Menziesa jako księcia Filipa czy Josha O'Connora jako księcia Jerzego. Oprócz tego Erin Doherty, Emerald Fennel czy Gillian Anderson. 

Nowe odcinki serialu "The Crown" pojawią się na platformie Netflix już 15 listopada 2020 roku! 

Wszystko na temat:

Seriale online Seriale Netflix Wszystkie tagiKomentarze:


Dodaj komentarz