W KOŃCU!

The Batman - skończono nagrania do filmu!

Pandemia koronawirusa mocno odbija się wszystkim ze świata filmu i telewizji. Wielokrotnie już stawały nagrania programów, seriali i filmów, a w dodatku nieustannie przekładane były premiery, bo kina były pozamykane. Jednymi z największych przegranych z koronawirusem był serial "Wiedźmin", a także film "The Batman". Wygląda na to, że, w przypadku tej drugiej produkcji, wszystko ostatecznie skończyło się dobrze, bo film został już nakręcony. 

The Batman - koniec nagrań 

Kilkakrotnie trzeba było zawieszać nagrywanie filmu "The Batman" ze względu na pandemię koronawirusa. Najpierw obostrzenia, a później kilka zachorowań w ekipie. Koronawirusem zaraził się nawet główny aktor, który wciela się w tytułowego superbohatera - Robert Pattinson

Materiały promocyjne filmu

Ale wszystko dobre, co się dobrze kończy. Okazuje się, że twórcom udało się zakończyć zdjęcia do filmu zgodnie z planem. Poinformował o tym na swoim Twitterze Matt Reeves - reżyser produkcji. Wiele innych gwiazd wstawiało zdjęcia z planu podobnym podpisem: 

Okazuje się więc, że skoro wszystko poszło zgodnie z planem, to może nie zmienić się data premiery filmu, która zapowiedziana została na marzec 2022 roku. 

Być może doczekamy się również nowego zwiastunu filmu, skoro wszystkie prace prą do przodu? A jeśli nie widzieliście pierwszego - macie go tutaj: 


Wszystko na temat


Komentarze


Dodaj komentarz

2020 Pinbook - Wszelkie prawa zastrzeżone

Portal należy do wydawcy SPOKEO