×

Wyszukaj artykuł

Musi zmienić swoje plany

Taylor Swift wyznała, że jej mama - Andrea - znowu walczy z rakiem.

Redakcja Pinbook | 04-11-2019 | skomentuj

Taylor Swift wyznała, że jej mama - Andrea - znowu walczy z rakiem.

hollywoodlife.com

Oceń



Mama Taylor Swift to jej wielkie oparcie. W ogóle piosenkarka przywiązuje wielką wagę do swojej rodziny i zdecydowanie uznaje ją za priorytet. Mimo wielkiego sukcesu, a także tego, że jest jedną z najbardziej znanych obecnie popowych wokalistek – nie odpuszcza dbania o swoją rodzinę. Dopiero co dowiedzieliśmy się, że Amerykanka zagra na Open’erze 2020, o czym sama poinformowała. Teraz stanęło to pod znakiem zapytania.

  Zobacz także  


Wszystko za sprawą tego, co ponownie spotkało rodzinę Swiftów. Mama piosenkarki kolejny raz walczy z rakiem. Amerykanka podzieliła się szczegółami w rozmowie z Zanem Lowem.

Taylor Swift zmieni swoje plany dla rodziny

Andrea Swift zmagała się z nowotworem już w 2015 roku. Wydawało się, że pokonała chorobę i wszystko będzie już tylko lepiej. Niestety, zagrożenie wróciło. W Radio 1 gwiazda podzieliła się tym, że zamierza przeorganizować swoje życie prywatne i zawodowe, aby wspomóc swoją mamę w trudnej walce.

To bardzo intensywny czas dla mojej rodziny. Nie mogę jeździć w długie trasy koncertowe, ponieważ muszę mieć możliwość szybkiego powrotu do domu, gdy zajdzie taka potrzeba. Muszę mieć w swoim harmonogramie czas na rzeczy ważniejsze niż koncertowanie i myślę, że moi fani to rozumieją

W marcu, w Elle, gwiazda wspomniała o tym, że to nie jest pierwsza taka sytuacja w ich rodzinie – wcześniej jej ojciec miał raka, potem padło na mamę. Kiedy wszyscy myśleli, że wszystko jest już dobrze – nowotwór wrócił i zaatakował ponownie jej matkę.

Nie pozostaje nam nic innego jak życzyć jej zdrowia.






Wszystko na temat:

Taylor Swift Andrea Swift Choroba Show-biznes Celebryci Wszystkie tagi



Komentarze: