×

Wyszukaj artykuł


Para doczekała się pierwszego dziecka

Quentin Tarantino został ojcem! Jego o 20 lat młodsza żona urodziła

Redakcja Pinbook | 24-02-2020 | skomentuj

Quentin Tarantino został ojcem! Jego o 20 lat młodsza żona urodziła

mirror.co.uk

Oceń


Quentin Tarantino przez długi czas twierdził, że nie zamierza założyć rodziny. Okazuje się jednak, że słynny reżyser zmienił swoje zdanie w tej kwestii. Serwis People.com poinformował, że 56-letni Tarantino wraz ze swoją młodszą o 20 lat żoną Daniellą Pick powitali właśnie na świecie pierwszego synka. Dziecko urodziło się 22 lutego, a radosną nowinę przekazał mediom przedstawiciel reżysera:

Daniella i Quentin Tarantino z radością ogłaszają narodziny pierwszego dziecka.

  Zobacz także  

Video dnia:Na razie para nie ujawniła imienia noworodka. Wiadomo jedynie, że poród miał miejsce w Tel Avivie.

Jak się poznali?

Quentin Tarantino poznał Daniellę Pick w 2009 roku podczas promowania swojego filmu „Bękarty wojny” w Izraelu – jego wybranka jest bowiem izraelską modelką. Para związała się wtedy ze sobą na pewien czas. Reżyser zarzekał się wówczas, że nie zamierza jednak założyć rodziny ze względu na swoją pasję i karierę:

Film jest wtedy wszystkim. Nie mam żony, nie mam dziecka. Nic nie stoi mi na drodze. Cały świat może iść do diabła i stanąć w płomieniach. Nie przejmuję się tym. Takie jest moje życie. To Mount Everest. Jeśli się wspinasz na tę górę, to nie robisz nic innego.

Wkrótce para podjęła decyzję o rozstaniu. Wówczas Tarantino zaczął spotykać się kostiumografką Courtney Hoffman. Jednak poprzednia miłość przetrwała i w 2015 roku reżyser i izraelska modelka wrócili do siebie. W dwa lata później zaręczyli się i 18 miesięcy później wzięli ślub w 2018 roku. Ich związek budził mieszane uczucia opinii publicznej ze względu na dzielącą ich dużą różnicę wieku – Daniella ma obecnie 36 lat.


Wszystko na temat:

Quentin Tarantino USA Izrael Gwiazdy Dziecko Poród Wszystkie tagiDodaj komentarz