×

Wyszukaj artykuł


Taniec z kotami

Kobieta prezentowała kocie ruchy na wybiegu z lwami. Lew był zniesmaczony

Redakcja Pinbook | 04-10-2019 | skomentuj

Kobieta prezentowała kocie ruchy na wybiegu z lwami. Lew był zniesmaczony

Oceń


W Cincinnati przez dziwne zachowanie ludzi jakiś czas temu zginął goryl, którego gatunek jest zagrożony. Dlaczego? B dziecko wpadło do jego wybiegu – niedostatecznie upilnowane. I o ile dzieci mogą mieć takie pomysły jak przedostanie się do wybiegu dzikiego zwierzęcia (choć powinny być lepiej pilnowane przez rodziców) to dziwi nas, że czasami dorośli, którzy teoretycznie powinni być świadomi płynącego zagrożenia, robią równie idiotyczne rzeczy co trzyletnie dzieci. Przykładem może być 32-letnia mieszkanka Brooklynu, która postanowiła pokazać swoje kocie ruchy… Na wybiegu dla lwów w ZOO, w Bronxie, w Nowym Jorku.

  Zobacz także  

Video dnia:Niebezpieczna sytuacja miała miejsce w ogrodzie zoologicznym w sobotę, 28.09.2019 roku, kiedy to kobieta postanowiła wkroczyć na wybieg dla lwów, aby zaprezentować swoje kocie ruchy.

Nikt nie docenił występu kobiety

Całe zajście można było obserwować na nagraniu, które wyciekło do sieci. Przedstawia zaskoczonego lwa (wygląda nawet na zniesmaczonego… Może te ruchy nie przypadły mu do gustu) oraz kobietę, która postanowiła zrobić performance. Machała do niego, kołysała się na boki, a dzieliło ich zaledwie kilka metrów. Całe szczęście, jak można wywnioskować z komunikatu The Bronx ZOO, kobiecie nic się nie stało (chociaż mogła zaistnieć selekcja naturalna...) i obecnie szuka jej policja. Kobieta może odpowiedzieć za nielegalne wkroczenie na teren wybiegu dla lwów.


Wszystko na temat:

Afery Szokujące historie Zwierzęta Wszystkie tagiDodaj komentarz