Zobaczcie obsadę!

Tajemnica zawodowa - oto nowy serial na TVN!

Materiały promocyjne serialu

TVN stworzył kolejny serial, który będzie cieszył oko widzów już w wiosennej ramówce. Będzie to topowy serial wiosny przyszłego roku. Zobaczcie, kto pojawi się w rolach głównych, a także o czym dokładnie opowie produkcja. Jesteście ciekawi? Będziecie oglądać? 

Tajemnica zawodowa - nowy serial TVN 

Serial będzie nową propozycją od stacji TVN na wiosnę. Ma to być jedna z głównych produkcji ramówki. Serial jest mocnym obrazem, który łączy w sobie zarówno wątki prawnicze, jak i medyczne. Najważniejszymi wydarzeniami są te, które pokazują walkę Julii Żurawskiej o to, aby oczyścić swojego męża z zarzutów kryminalnych. 

To było dość lakoniczne. A teraz same konkrety. 40-letnia Julia jest prawniczką, która tuż po ukończeniu studiów prawniczych w Warszawie, powróciła do swojej rodzinnej miejscowości. To właśnie tutaj związała się z lekarzem - Andrzejem Żurawskim. Poświęciła się całkowicie swojej rodzinie, odkładając własne ambicje na bok. Stworzyła ciepły, kochający dom. Żyje sobie w cieniu męża, aż do momentu, kiedy na jaw nie wychodzi tajemnica, która całkowicie burzy jej dotychczasowy świat... 

W obsadzie zobaczymy Magdalenę Różczkę, Cezarego Pazurę, Tamarę Arciuch, Annę Dereszowską, Piotra Stramowskiego oraz Piotra Machalicę. Produkcja będzie liczyła w sobie 10 odcinków. 

Będziecie oglądać? 

Komentarze


Dodaj komentarz

2020 Pinbook - Wszelkie prawa zastrzeżone

Portal należy do wydawcy SPOKEO