×

Wyszukaj artykuł

„Coś się kończy, coś się zaczyna”

Szymon Hołownia odchodzi z „Mam Talent”

Mateusz | dnia: 01-12-2019 | skomentuj

Szymon Hołownia odchodzi z „Mam Talent”

AKPA

Oceń


PEŁNY DOSTĘP tylko dla ZAREJESTROWANYCH


Mamy złą wiadomość dla wszystkich fanów duetu prowadzących show „Mam Talent”. Szymon Hołownia ogłosił właśnie, że odchodzi z programu TVN. Dziennikarz występował w roli prowadzącego przez 12 lat. Już teraz media rozpoczęły spekulację na temat kolejnych wyzwań, które postawi przed sobą dziennikarz. Wiele mówi się o jego możliwym starcie w przyszłorocznych wyborach prezydenckich. Na razie jest to jednak informacja niepotwierdzona.

  Zobacz także  


Szymon Hołownia jest znany nie tylko z show TVN-u. Dziennikarz ma na swoim koncie 20 książek utrzymanych w tematyce religii i kościoła. Jest też aktywnym publicystą. 

Hołownia z wzruszającym oświadczeniem

O odejściu Hołowni z „Mam talent” głośno zrobiło się dzięki oświadczeniu dziennikarza, które zamieścił na swoim facebookowym profilu. Możemy w nim przeczytać między innymi:

Odchodzę z Mam Talent TVN, bo dałem temu programowi wszystko, co mogłem dać, a gdy coś się kończy, coś się zaczyna. Milionom z Was, którzy oglądaliście nas przez te lata (bo to za każdym razem były miliony) – dziekuję. I NA PEWNO się NIE rozstajemy!

Czy Hołownia rzeczywiście zamierza wystartować w wyborach prezydenckich? Prawdopodobnie dowiemy się tego już niebawem.


Wszystko na temat:

Gwiazdy Mam talent Szymon Hołownia Wszystkie tagiKomentarze:


Dodaj komentarz