Obejrzycie?

Szkoła złamanych serc - powstanie remake

Materiały promocyjne serialu

Pamiętacie serial "Szkoła złamanych serc", który emitowano w latach 1994-1999? To był prawdziwy szał i 6 sezonów doskonałych historii. Serial opowiadał o licealistach, którzy musieli borykać się z problemami współczesnego świata w wielonarodowościowej dzielnicy Sidney. Jak się okazuje - będziemy mieli okazję doczekać się remake serialu! Co dokładnie tam zobaczymy? Czy już wiadomo cokolwiek o produkcji? 

Powraca "Szkoła złamanych serc"

No, może nie dokładnie powraca. Zobaczymy tam bowiem zupełnie nowych aktorów, których zadaniem będzie wcielenie się w dzisiejszych nastolatków. Będą również musieli pokonywać takie przeciwności losu, które typowe są dla XXI wieku. 

Serial australijski, który popularny był w latach 90. doczeka się remake'u i pojawi się, co za zdziwienie, na platformie Netflix. Premiera planowana jest na rok 2022, więc trochę przyjdzie nam jeszcze poczekać. 

Oprócz tego, o czym już wspomnieliśmy, nie ma żadnych informacji więcej o fabule serialu. Ale podejrzewamy, że problemy będą mieli podobne co nastolatkowie z lat 90. Nie wszystko się bowiem na świecie zmienia. 

Przypomnijmy fabułę "Heartbreak High": 

Serial opowiada o nastolatkach z Sidney, którzy są wyjątkowo dumni i aroganccy. Pierwszy dzień w liceum dla świeżo upieczonej nauczycielki jest przez nich koszmarem. Jednak oni tak naprawdę wcale tacy nie są. Pod maskami są wrażliwi, empatyczny i uczuciowi. Każdy z odcinków porusza inny problem, który łączy się ze środowiskiem młodzieżowym. 

Komentarze


Dodaj komentarz

2020 Pinbook - Wszelkie prawa zastrzeżone

Portal należy do wydawcy SPOKEO