Spokojnie, 4. też będzie!

Szkoła dla elity - Netflix ogłosił 5. sezon serialu

Materiały promocyjne serialu

Netflix wybiega w przyszłość. I to bardzo mocno. Zapowiedział bowiem powrót postaci z serialu "Szkoła dla elity". I to już w sezonie 5.! Ale spokojnie, jeśli martwicie się, że ominęliście jeden sezon - ten jeszcze przed nami. Mimo to Netflix już wie, że pociągnie losy hiszpańskich uczniów. W dodatku to obsady dołączą dwie nowe osoby. 

Netflix zapowiada 5. sezon "Szkoły dla elity" 

Póki co nadal nie jest znana data premiery 4. sezonu "Szkoły dla elity". Nie przeszkadza to jednak Netflixowi w ogłoszeniu tego, że będzie sezon 5. Platforma ogłosiła zamówienie i poinformowała o tym, że w obsadzie pojawi się dwóch nowych aktorów. 

Deadline poinformował, że do serialu w 5. sezonie dołączą argentyńska aktorka Valentina Zenere oraz brazylijski aktor Andre Lamoglia. Póki co nikt nie zdradził, w kogo będą się wcielać. 

Nadal jednak nie znamy daty premiery 4. sezonu serialu, który ogłoszono w maju zeszłego roku. Ale wiemy, że część oryginalnych postaci nie wróci już do grania w nowym sezonie. Są to m.in. Ester Exposito, Danna Paola, Jorge Lopez, Alvaro Rico czy Mina El Hammani. Wszyscy rozstali się z serialem, a zastąpić ma ich nowa ekipa. 

Według informacji - pojawią się m.in. Andres Velencoso, Manu Rios, Carla Diaz czy Pol Granch. Nowi bohaterowie spotkają się w Las Encinas z Guzmanem, Anderem, Omarem, Samuelem, Rebecą oraz Cayetaną. 

Serial można oglądać na Netflix. 
Wszystko na temat


Komentarze


Dodaj komentarz

2020 Pinbook - Wszelkie prawa zastrzeżone

Portal należy do wydawcy SPOKEO