Zagra ważną postać

Syn marnotrawny – Catherine Zeta-Jones w obsadzie 2. sezonu

Ocean's Twelve / Materiały prasowe

„Syn marnotrawny” to nowy serial FOX opowiadający o synu seryjnego mordercy, Malcolmie Brighcie, który przy pomocy swojego niezwykłego daru pomaga policji w ściganiu innych bezwzględnych zabójców. Już niedługo odbędzie się premiera drugiego sezonu serialu. Okazuje się, że dla fanów szykuje się niemała niespodzianka – w nowych odcinkach pojawi się nowa bohaterka, dr. Vivian Capshaw, w którą wcieli się Catherine Zeta-Jones. Laureatka Oscara zagra lekarkę szpitala psychiatrycznego, która będzie się opiekować ojcem Malcolma, dr. Martinem Whitly'm.

Początkowo Capshaw będzie powierzać swojemu podopiecznemu jedynie prace porządkowe, ale wkrótce zauważy, że może on jej pomóc w leczeniu innych pacjentów. Jak się można spodziewać, ta współpraca niekoniecznie skończy się dobrze dla pacjentów szpitala i samej lekarki.

Kiedy zobaczymy 2. sezon?

W nadchodzącym sezonie ponownie zobaczymy w rolach głównych Toma Payne’a i Michaela Sheena. Przypominamy, że na antenie FOX wciąż jeszcze emitowane są ostatnie odcinki pierwszej odsłony serialu. Premiera drugiego sezonu ma się odbyć w Stanach Zjednoczonych 12 stycznia 2021 roku. Na razie nie jest jeszcze znana data jego polskiej premiery – z pewnością w naszym kraju odbędzie się ona niedługo po amerykańskiej. Można się spodziewać, że udział Catrherine Zeta-Jones przyciągnie przed ekrany wielu widzów. Aktorka w 2003 roku otrzymała Oscara za występ w filmie „Chicago”. Jest również laureatką Złotego Globu, nagrody BAFTA i Europejskiej Nagrody Filmowej. Występowała w takich kinowych hitach jak „Maska Zorro”, „Ocean’s Twelve: Dogrywka” czy „Terminal”. Trzeba przyznać, że nadchodzący sezon „Syna marnotrawnego” zapowiada się naprawdę obiecująco.

Komentarze


Dodaj komentarz

2020 Pinbook - Wszelkie prawa zastrzeżone

Portal należy do wydawcy SPOKEO