×

Wyszukaj artykuł

Co na to słynna mama?

Syn Britney Spears wyjawia rodzinne sekrety na Instagramie: „Mój dziadek to zwykły ch*j”

Redakcja Pinbook | 06-03-2020 | skomentuj

Syn Britney Spears wyjawia rodzinne sekrety na Instagramie: „Mój dziadek to zwykły ch*j”

wikipedia.org

OceńBritney Spears wciąż uchodzi za jedną z największych gwiazd amerykańskiego show-biznesu. Piosenkarka, która swoją karierę rozpoczęła już we wczesnym dzieciństwie, nie miała przez to łatwego życia. Nie radząc sobie ze sławą i presją wywieraną przez media, przeszła poważne załamanie nerwowe, a także wpadła w uzależnienie od alkoholu i narkotyków. Głośno także było o jej ostrym konflikcie z ojcem. W ciągu ostatnich kilku lat piosenkarka uporała się z większością swoich problemów i uratowała swoją podupadającą karierę. Tym razem jednak uwagę opinii publicznej postanowił zwrócić na siebie jej 13-letni syn.

  Zobacz także  


Jayden Federline zamieścił na Instagramie filmik, w którym postanowił wypowiedzieć się na temat swojej rodziny.

Zobacz także: Utwory Britney Spears

Mocne słowa nastolatka

Podczas nagrywania filmiku fani mogli zadawać synowi piosenkarki pytania. Jayden postawił na brutalną szczerość, nie oszczędzając zupełnie najbliższych członków rodziny. Okazuje się, że nastolatek nie ma najlepszej opinii na temat swojego dziadka Jamiego:

Tak, zwykły z niego ch*j. To niezły zj*b. Niech już umrze.

Z kolei Jayden wyjątkowo dobrze wypowiedział się o swoim ojcu Kevinie Federline. Porównał go nawet do… Jezusa:

Mam najlepszego tatę na świecie, jest dosłownie jak Jezus.

  Zobacz także  


Britney kończy karierę?

Jeden z internautów zapytał go także o to, kiedy można spodziewać się nowej piosenki Britney. Nastolatek zaskoczył wszystkich odpowiedzią, że jego mama przestała już tworzyć muzykę, a nawet rozważa już zakończenie swojej kariery:

W sumie nie widziałem, żeby pracowała nad nową muzyką. Nie sądzę... Nie mam pojęcia. Pamiętam, że raz ją zapytałem: „Mamo, co się stało z Twoją muzyką?”, ona odpowiedziała mi: „Nie mam pojęcia kochanie. Możliwe, że po prostu zakończę karierę”. Powiedziałem jej wtedy: „Co? O czym Ty mówisz? Masz świadomość, jak dużo zarabiasz na tym pieniędzy?”.

Syn piosenkarki zapowiedział już, że niebawem ukażą się kolejne filmiki, w których będzie odpowiadał na nurtujące fanów pytania. Ciekawe, czym szczery do bólu nastolatek zaskoczy nas kolejnym razem. Poniżej możecie zobaczyć filmik Jaydena:

Wszystko na temat:

Britney Spears Dziecko Dzieci Gwiazdy Celebryci Instagram Twitter Wszystkie tagiKomentarze: