×

Wyszukaj artykuł

Już wiemy!

Sylwia Przybysz ogłosiła fanom, jaką płeć będzie mieć jej dziecko!

Redakcja Pinbook | 12-11-2019 | skomentuj

Sylwia Przybysz ogłosiła fanom, jaką płeć będzie mieć jej dziecko!

instagram.com

OceńSylwia Przybysz wraz ze swoim partnerem Janem Dąbrowskim niedługo przywitają na świecie swoje pierwsze dziecko. Para influencerów mimo swojego młodego wieku nie kryje radości z powodu czekającego ich przyszłego rodzicielstwa. Oboje chętnie dzielą się ze światem informacjami na temat kolejnych etapów ciąży Sylwii. Tym razem jednak zdecydowali się podzielić z fanami ważną informacją, na którą wszyscy od dawna czekali – zdradzili płeć swojego dziecka. Sylwia Przybysz tak oto napisała w poście na Instagramie:

Kochani, to już czas, by podzielić się z Wami tą wspaniałą informacją. Już za dwa miesiące na świat przyjdzie mała Sysia. Nie możemy się doczekać.

  Zobacz także  


Fani też na pewno nie mogą się doczekać, aż para podzieli się zdjęciami przedstawiającymi już nie ciążę Sylwii, ale nowo narodzone dziecko youtuberów.


Kim są przyszli rodzice małej Sysi?

Sylwia Przybysz urodziła się w 1998 r. i jest polską youtuberką i piosenkarką. Swoją karierę rozpoczęła od nagrywania coverów znanych piosenek i publikowania ich następnie na stronie YouTube. W 2014 r. zainteresowała się nią wytwórnia MyMusic, z którą nagrała płytę „Plan”. Jest laureatką konkursu Youtube Young Stars 2015. Jej partner, Jan Dąbrowski, urodził się w 1996 r. i również jest youtuberem, piosenkarzem, a także prezenterem radiowym i telewizyjnym. Popularność zdobył dzięki grze w „Minecraft”, którą dokumentował i publikował na stronę Youtube. Obecnie jest jednym z prowadzących program TVP2 „The Voice Kids”. Udzielił też swojego głosu takim filmom jak, np. „Emotki”, „Strażnicy galaktyki vol. 2” czy „Ralph Demolka”.


Wszystko na temat:

Sylwia Przybysz Jan Dąbrowski YouTube Influencerzy Celebryci Wszystkie tagiKomentarze: