×

Wyszukaj artykuł

Można pozazdrościć!

Sylwestrowe wypłaty gwiazd – zobacz ile zarobią artyści

Redakcja Pinbook | 29-12-2019 | skomentuj

Sylwestrowe wypłaty gwiazd – zobacz ile zarobią artyści

Fotografia poglądowa

OceńWiemy już kto zagra na Sylwestrze 2019 i gdzie się pojawią największe gwiazdy. Nie od dzisiaj wiadomo, że dla gwiazd muzyki to jedno z najlepiej opłacanych wydarzeń w ciągu roku, dlatego chętnie korzystają z propozycji stacji telewizyjnych. Zastanawialiście jednak kto ile zarabia za swój występ? Cóż, teraz macie okazję się dowiedzieć. Poznajcie więc najlepiej opłacane gwiazdy Sylwestra 2019. Czy to Maryla Rodowicz, a może raczej Edyta Górniak?

  Zobacz także  


Zobaczcie kto zdobędzie iście gwiazdorską stawkę za swój występ. 

Sylwester 2019 – kto zgarnie największą stawkę? 

W tamtym roku udało się to Edycie Górniak i Beacie Kozidrak. W tym roku znowu to Górniak rozbiła bank – jak donoszą media gwiazda, która wystąpi w imprezie TVN może liczyć na 130 tys. zł., czyli o 10 tysięcy złotych więcej niż w zeszłym roku. Beata Kozidrak, która również pojawi się w stolicy, może liczyć na sporą stawkę – wynosi ona 110 tysięcy złotych. Na trzecim miejscu uplasowała się Sylwia Grzeszczak, która dostanie za swój występ 100 tysięcy złotych. Na pewno nie ma na co narzekać – walczyły o nią trzy wielkie stacje, więc miała w czym wybierać. Najwidoczniej TVN zaproponował jej najlepsze honorarium. 

Jeśli chodzi o czołówkę gwiazd – jest tam również Maryla Rodowicz, która może liczyć na zarobek w wysokości 90 tys. złotych. Cleo za swój występ w Chorzowie zgarnie 70 tysięcy złotych. Kolejny będzie Perfect, który otrzyma 85 tysięcy złotych. Będzie to jednocześnie ich ostatnie honorarium, ponieważ zespół w tym roku ogłosił zakończenie swojej działalności. Ewelina Lisowska, która również pojawi się na placu Bankowym, może liczyć z kolei na 55 tysięcy złotych. 

Czy takie zarobki jeszcze dziwią? 


Wszystko na temat:

Gwiazdy Zarobki gwiazd Sylwester Wszystkie tagiKomentarze: